Pražský Žižkov se stává lokalitou pro bydlení číslo jedna. Čím je pro nové obyvatele tak atraktivní?

Kde v Praze se nacházejí populární adresy pro bydlení? Na seznam atraktivních pražských lokalit se nedávno přidalo nové místo – Žižkov. Čím je tato čtvrť pro obyvatele atraktivní a kde aktuálně vznikají nové bytové domy?

Atraktivní lokalita Žižkova láká nové obyvatele

Žižkov se nachází na východ od centra Prahy a jedním z jeho typických znaků jsou činžovní domy z přelomu 19. a 20. století. K těmto domům ovšem postupně přibývají nové bytové domy, jež jsou moderní, elegantní a v souladu se současnými trendy. Hledáte-li bydlení v atraktivní lokalitě Žižkova, jistě vaší pozornosti neušel ani projekt Byty Na Vackově.

Kompaktní bytový projekt na Praze 3

Tento kompaktní projekt právě vzniká v blízkosti parku Židovské pece na Praze 3 a navazuje na již zrealizovanou stavbu pěti moderních bytových domů. Zajímá vás, čím je pro své budoucí obyvatele projekt Byty Na Vackově tak zajímavý? V rámci tohoto projektu vznikne v Praze 232 nových bytů. V nabídce budou byty o dispozici 1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk a také 5+kk. Svůj vysněný byt si tak v nabídce najde opravdu každý.


Široké spektrum bytů

Kromě širokého spektra bytů je lákavé také to, že ke každému bytu bude náležet buď předzahrádka terasa či balkon. Některé byty navíc budou nabízet i garážové stání a sklepní kóji. Nebytové prostory, jež budou součástí nových bytových domů, nabídnou obyvatelům nezbytné obchody a služby. Kolaudace je naplánována na rok 2024, ale již nyní je možné si svůj vysněný byt zakoupit a těšit se na stěhování do nového.

Podlehněte kouzlu pražského Žižkova a nechte se zlákat blízkostí centra, pestrou nabídkou obchodů a služeb a poznejte, co na této čtvrti všichni mají. Budete příjemně překvapeni a Praha 3 se stane vaší nejoblíbenější čtvrtí.

Publikováno: 27. 06. 2023

Kategorie: Bydlení

Autor: Adéla Novotná