Cestování

Kam v létě na dovolenou? Prožijte svou noc (i den) na Karlštejně!

Pokud marně přemýšlíte nad tím, jak strávit letošní léto, máme pro vás skvělou zprávu. Přestaňte žhavit své mozkové závity a raději si začněte balit. Nemějte strach, vystačíte si s málem, protože se nebudete stěhovat přes půlku světa. Spousta jedinečných zážitků na vás čeká nedaleko hlavního města – jak je to dlouho, co je jste naposledy zavítala na Karlštejn? Že jste tam ještě nikdy nebyla? Chopte se příležitosti a napravte to!

Hrad Karlštejn je odjakživa synonymem pro romantiku. Patří k nejnavštěvovanějším hradům v České republice v průběhu letních měsíců se zde koná množství zajímavých akcí. Letos můžete shlédnout prodlouženou výstavu Karlštejnský poklad, divadelní představení Noc na Karlštejně, ale také si zajít do letního kina v podhradí. A budete-li chtít, můžete se zúčastnit večerního putování hradem s překvapením. Akcí je pochopitelně mnohem více a vy je můžete sledovat na https://www.hrad-karlstejn.cz.

Luxusní ubytování s romantickým nádechem

Chcete se během dovolené cítit jako v pohádce? Umožní vám to luxusní ubytování v romantickém hotelu mlýn Karlštejn. Nachází se co by kamenem dohodil od středověké tvrze a nabízí nocleh ve 21 pokojích v různých stylech. Na své si přijdou i velmi nároční hosté, kteří se mohou ubytovat v romanticky laděném interiéru s výhledem na Berounku. V pokoji nejvyšší kategorie nechybí volně stojící vana Villeroy & Boch, prosklená moderní koupelna s dešťovou sprchou a luxusní italské obklady. Celkovou atmosféru umocňuje doslova královská postel s kvalitní italskou matrací.

Hotel Karlštejn nabízí několik rozličných pobytových balíčků včetně relaxačního, který zahrnuje pronájem wellness centra s vířivkou a finskou saunou.

Porozhlédněte se i v malebném okolí

Za pozornost nestojí pouze samotný Karlštejn, ale také jeho bezprostřední okolí. Ačkoliv se vám z útulného hotelu nebude chtít vycházet, měli byste si dopřát pár výletů. Nachází se zde zoopark, golfový resort, běžecké a cyklistické trasy, vápencové útesy pro milovníky lezectví a mnohé další atrakce a přírodní krásy. Garantujeme vám, že dovolenou na Karlštejně si užijete plnými doušky!

Dopřejte si relax. Kde hledat ubytování?

Toužíte po odpočinku, relaxaci a klidu od všedních pracovních dní? Dopřejte si dovolenou na samotě, u lesa nebo v příjemném prostředí u vody. Stránka chaty k pronájmu Vám nabízí výborné možnosti ubytování a v neposlední řadě i zajímavé tipy na výlety. Klikněte například na podstránku ubytování Lednice a rezervujte si pobyt přímo u majitele. Je tak mnoho krásných míst v našem rodném Česku, stačí si jen vybrat co Vám nejvíce vyhovuje.