Proč by zahradní domek neměl chybět ani na vaší zahradě?

Zvelebování zahrady je nekonečný proces. Vždy se najde něco, čím exteriér zase o něco vylepšíte – třeba zahradní stavbou, která se vám bude hodit hned z několika důvodů. Pokud jste nikdy nad pořízením dřevěného domku nepřemýšlela, přečtěte si následující tipy. Hned vám bude jasné, proč ho mají téměř všichni vaši sousedé. A vsadíme se, že se k nim brzy přidáte i vy.

Perfektní úložný prostor

Také se vám na zahradě povaluje spousta věcí, které na zemi nemají co pohledávat? Hračky, pracovní pomůcky, sportovní vybavení... Jenomže kam s nimi, když je garáž plná a doma pro ně místo nenajdete? Pořiďte si domek na nářadí a máte vystaráno. Poslouží vám jako dokonalá úschovna všeho, co chcete mít po ruce. A samozřejmě i jako sklad zahradní techniky.

Místo pro pohodový odpočinek

Zahradní domek je nepsanou povinností pro každého, kdo bydlí v bytě a má zahradu, na kterou dojíždí v době volna. Je to i váš případ, a protože na ní nemáte žádný přístřešek, musela jste se v minulosti mnohokrát předčasně vrátit domů? Zahradní domek vás ochrání před rozmary počasí a umožní vám na zahradě přenocovat – ušetříte díky němu čas i námahu. Dřevěný domek se samozřejmě hodí i na zahradu před domem. Někomu může vyhovovat více než altán či pergola a sloužit jako skvělé místo pro posezení s přáteli.

Vlastní zázemí potřebují i děti

Máte dětičky, které tráví většinu dne zavřené v pokoji s tabletem v ruce a nedaří se vám je přimět k hrátkám na čerstvém vzduchu? Jednoduchá rada zní – pořiďte jim dětský dřevěný domek. Vydrží si v něm hrát celé hodiny a úplně zapomenou na to, že nějaká elektronika vůbec existuje. Vlastní domeček jim poskytne zázemí pro stovky jedinečných příběhů plných dobrodružství. A kde se po kvalitních dřevěných domcích poohlédnout? Zahradní stavby všeho druhu seženete u známého českého výrobce na www.domky-herold.cz.

Publikováno: 04. 07. 2019

Kategorie: Bydlení

Autor: Romana Dohnalová