Chránič matrace – kvalitní ochrana a prodloužení životnosti matrace

Do kvalitní matrace se vyplatí investovat. A jelikož to není investice za zanedbatelnou částku, vyplatí se o takovou matraci dobře starat a prodloužit tak její životnost. Jedním z kroků vedoucím k prodloužení její životnosti je používání speciálních nepropustných chráničů.

Zachování zdravého a pohodlného spánku a kvalitní ochrana

Chránič matrace poskytne každé matraci ochranu, a prodlouží tak její životnost. Zůstane tak déle jako nová, čistá a neopotřebovaná. Někdy mohou ve vaší posteli řádit děti a nehoda je na světě. Nebo se zkrátka zpotíte, což by se za běžné situace na matraci projevilo nevzhlednými skvrnami. A právě v těchto případech nepropustný potah poskytne nepropustnou bariéru.

Varianta s obsahem výtažků z aloe vera

Jedním z typů v nabídce nepropustných chráničů je varianta obsahující výtažky z aloe vera. Ty se postarají o příjemný povrch šetrný k pokožce a vhodný pro alergiky. Ochranný potah je po stranách vybavený elastickým pásem, takže se snadno připevňuje a zůstává na svém místě. Nabízí přirozenou regulaci tělesné teploty, takže se skvěle přizpůsobí v každém ročním období.

Dokonale voděodolná membrána chránící před nečistotami

Dokonale voděodolná membrána ochranného potahu chrání lůžko před nečistotami, vlhkostí a promočením. Díky prodyšnosti je zajištěno lepší dýchání pokožky. Je vhodný pro celou rodinu. Stačí jen vybrat správnou velikost podle rozměrů lůžka.

Maximální prodyšnost a snadná údržba

Chránič vás překvapí svojí jemností, lehkostí, prodyšností a snadnou údržbou. Bez obav jej totiž můžete prát v pračce, a to až na 60 °C. Díky postranním elastickým pásům se navíc snadno sundává i připevňuje. Kromě toho, že je voděodolný, je i hypoalergenní a šetrný k pokožce. Poskytuje také tepelnou izolaci.

Publikováno: 25. 12. 2022

Kategorie: Bydlení

Autor: Romana Dohnalová