Na nejlepší burgery v Břeclavi přijďte do Mezi bulky

Burger sice není typicky českým pokrmem, přesto se dnes servíruje v mnohých restauracích. Češi si toto jídlo velmi oblíbili. Ty nejlepší burgery ovšem dostanete ve specializovaných burgrárnách. Jedna taková se otevřela také v Břeclavi. V Břeclavi místo, kde byste si mohli dát dobrý burger, dlouho chybělo. Změnili to až Alča s Honzou a svým pejskem Pablem poté, co se vrátili ze zahraničí. Po 7 letech strávených ve světě se rozhodli přinést ty nejlepší chutě, jež poznali, zpět domů do Břeclavi. Ty nejlepší hamburgery Břeclav nyní nabídne v jejich podniku pojmenovaném Mezi bulky.

Mezi bulky patří ty nejchutnější suroviny

Takové je heslo podniku Mezi bulky. Nejde o žádnou prázdnou frázi, Alča s Honzou se jí skutečně řídí. Na kvalitě surovin si dávají záležet. Co se dá, to si vytváří sami. Ochutnáte tedy domácí majonézu, kečup, omáčky, nakládanou zeleninu a taktéž vlastní NeMaso. Myslí se totiž i na vegetariány a vegany. Milovníci pořádného kusu masa se však nemusí bát, většina burgerů v nabídce je samozřejmě masových. Maso pochází z rodinné farmy Rudimov v CHKO Bílé Karpaty.

Při první návštěvě nebudete vědět, co vybrat

Do Mezi bulky je nutné se vydat víckrát, protože při první návštěvě vám rozhodně padne do oka více delikátních burgerů, které budete chtít vyzkoušet. Máte-li rádi KFC, zachutná vám Cluckin‘ Bell, pro milovníky pálivého je určen burger Břeclav Mordor, sázkou na jistotu je Classic cheese. Vegani a vegetariáni mají na výběr Fake a Where is the Beef?, oba s NeMasem.

Nezapomeňte ochutnat hranolky

K burgeru si lze objednat i porci hranolek, buď klasických, nebo s česnekovým máslem posypaných cheddarem, případně jalapeño hranolky. A když budete mít chuť to něčím zapít, kromě Coca Coly, Fanty, Sprite a piva se nabízí i milkshake. V Mezi bulky si užijete kompletní gastronomický zážitek.

Publikováno: 23. 08. 2021

Kategorie: Cestování

Autor: Romana Dohnalová