Vánoční dárky, kterými uděláte radost svým blízkým

Čím letos udělat radost svým blízkým během blížících se vánočních svátků? Zatímco někdo sahá po poukazech, jelikož je naprosto bez fantazie a nápadů, jiný zase přemýšlí nad něčím praktickým, co by se člověku hodilo třeba do domácnosti. Takové věci si totiž během roku příliš nekupuje, protože se mu za ně nechce utrácet, a tak se stávají horkými kandidáty na vítěze letošních Vánoc. Pojďme si pár takových dárků do domácnosti představit, u nichž víme, že vykouzlí úsměv na tváři.

Sedací vaky pro malé i velké milovníky bytových trendů

Máte ve svém okolí někoho, kdo doslova miluje bytové a designové trendy? Pak přesně tomuto člověku uděláte největší radost tím, pokud mu do domácnosti pořídíte sedací vak.

Sedací vaky mají v posledních letech své stále místo jak v dětských pokojích, tak v pracovnách nebo obývacích pokojích, kde často plní funkci takzvaného dekorativního, kontrastního prvku. Dělají tedy, jinými slovy, domácnost trochu zajímavější.

Velké stavební kostky pro děti

Kdo má rodinu, tak chápe. Zabavit naše ratolesti je výhra, která není samozřejmostí. Dětské stavebnice navíc zapojují kreativitu a děti si dokážou vyhrát celé hodiny.

Kávovar pro milovníky kofeinového nápoje

Máte ve svém okolí někoho, kdo je milovníkem kávy, ovšem komu doma chybí pořádný kávovar? Nedovolte, aby další rok usrkával ne zrovna dobře chutnající rozpustné rádoby kafé, a raději mu pořiďte kávovar (byť ten malý, kapslový). Jeho rána najednou získají zcela nový, jiný rozměr tím si můžete být jistí.

Kávovary se v současné době prodávají v různých cenových rozhraních a taky v různých provedeních a zpracováních. Je však na každém člověku, pro co konkrétního se rozhodne.

Robotické vysavače pro věčně vytížené jedince

V posledních letech se kromě sedacích vaků a kávovarů těší z velké popularity i robotické vysavače, které nutně potřebuje každý, kdo nemá času nazbyt. Že ve svém okolí máte ustavičně zaneprázdněného jedince? Je načase o jedním takovým vysavačem obdarovat.

Publikováno: 30. 11. 2021

Kategorie: Tipy

Autor: Romana Dohnalová