Cestování

Jak na parkování u letiště v Praze?

V Praze je sice poměrně dobře vyřešená doprava na letiště pomocí MHD, avšak to nemusí být vždy pohodlné. Levné lety často létají brzy ráno, což bývá s veřejnou dopravou problematické. Jindy zase máte spoustu kufrů a je pro vás daleko komfortnější jet autem. A pokud to máte do Prahy daleko, je dost možné, že ve větší skupině vás cesta na letiště autem vyjde levněji, než kdybyste řešili vlak či autobus. A to i tehdy, pokud zaplatíte parkovné.

Největší problém není na samotné letiště dojet, nýbrž najít parkoviště u letiště Praha. Na výběr jich je naštěstí několik a ceny nejsou tak strašné, jak byste mohli očekávat. Nejlepší sazby má Top Parking.

200 míst jen kousek od letiště

Čím blíže k letišti parkujete, tím dražší je cena parkovného. Zapomeňte na to, že byste zaparkovali a k terminálu došli pěšky, to prakticky neexistuje. Zaparkujete kousek dál a necháte se dovézt, tak funguje běžná praxe. Dělají to tak i v Top Parking.

V prostorném areálu hlídaném kamerovým systémem nabízí přes 200 parkovacích míst. Transfer na letiště a zpět je zdarma, respektive je započítaný v ceně parkovného.

Jak parkování u letiště funguje?

Své parkovací místo si musíte zarezervovat předem. Neexistuje jen tak přijet a zaparkovat, je možné, že by nebylo volné místo (zejména v létě, když je sezóna dovolených). Pokud parkování rezervujete více než 2 h předem, zvládnete to přes online objednávkový systém. Pokud hodinu předem, je nutné zavolat a informovat se o dostupnosti.

Rezervace je nutná nejen z důvodu zajištění místa, ale také proto, aby na vás v daný čas mohl čekat řidič, který vás odveze na letiště. Cesta trvá 5 minut. Jakmile přiletíte zpátky, zavoláte a řidič pro vás do 15 minut přijede.

Díky Top Parking je parkování letiště Praha velmi jednoduché a cenově dostupné. Cenu si ověříte online v rezervačním systému. Předem nic neplatíte, platí se až při příjezdu na parkoviště, a to v hotovosti.

Dopřejte si relax. Kde hledat ubytování?

Toužíte po odpočinku, relaxaci a klidu od všedních pracovních dní? Dopřejte si dovolenou na samotě, u lesa nebo v příjemném prostředí u vody. Stránka chaty k pronájmu Vám nabízí výborné možnosti ubytování a v neposlední řadě i zajímavé tipy na výlety. Klikněte například na podstránku ubytování Lednice a rezervujte si pobyt přímo u majitele. Je tak mnoho krásných míst v našem rodném Česku, stačí si jen vybrat co Vám nejvíce vyhovuje.