Jak ušetřit za rodinný pobyt? Vytvořte si rezervaci na jarní prázdniny s předstihem!

Vyrážíte každoročně s dětmi na jarní prázdniny a pobyty vybíráte na poslední chvíli? Pokud ano, moc dobře víme, jak se cítíte, když to nejlepší z nabídky už zabookoval někdo před vámi. Buďte letos důslednější a najděte pobyt s předstihem. Nejen že budete moci vybírat z bohatší nabídky, také díky včasné rezervaci ušetříte a na prázdniny se budete moci mnohem déle těšit. Kam byste se mohli podívat?

Hory zážitků

Dolní Morava láká každoročně mnoho lyžařů. Zároveň by byla škoda, pokud byste se na Dolní Moravu vydali, abyste nenavštívili nejdelší visutý most na světě nebo stezku v oblacích. Dolní Morava ukojí také dobrodružné povahy, neboť nabízí projížďku na Mamutí horské dráze, která drží prvenství v Česku, co se délky týká. Spokojeni budete také v případě, že vy nebo vaše děti neumí lyžovat. Na Dolní Moravě je možné zapsat se do lyžařské školy, kde naučí jak děti, tak dospělé. Dostupné jsou jak apartmány, tak hotely nebo i penzion na Dolní Moravě. Mnoha lyžařskými areály láká také Loučná nad Desnou v srdci Jeseníků. Ať už se rozhodnete pro Ski Centrum OAZA, Kareš nebo Lyžařský areál Kocián, v každém případě najdete penziony v Loučné nad Desnou, kde budete mít dostupné vše, co pro pohodlný pobyt potřebujete.

Výlety po přírodě

Pokud vás kromě lyžování lákají také procházky přírodou, rozhodně nepřehlédněte penziony v Rožnově pod Radhoštěm. Vydat se budete moci k soše Radhoště, u které vás bude čekat milé občerstvení, nabízející dobrou kávu, čaj, ale také i něco ostřejšího. Dále budete moci zavítat do Valašského muzea v přírodě, kde si budete moci prohlédnout Dřevěné městečko a Mlýnskou a Valašskou dědinu. Tento areál je hojně navštěvovaný a není divu! Je zde rozhodně co k vidění.

Publikováno: 22. 11. 2022

Kategorie: Cestování

Autor: Romana Dohnalová