I fasáda vašeho domu potřebuje náležitou péči

Co mají společného pokožka a fasáda domu? Obojí slouží k ochraně. Kůže je naším největším orgánem a chrání nás před okolními vlivy. Fasáda před nimi chrání dům. Ale by svou funkci plnila na sto procent, musíme se o ni adekvátně postarat. Stejně jak o pleť, kterou pravidelně čistíme a dopřáváme ji relaxační kúry. S investicí do nátěru proto neváhejte, byť jde o nezanedbatelný výdaj, který může lehce otřást s vašimi úsporami. Proč neotálet a povolat odborníky, aby vašemu bydlení vrátili ztracenou krásu?

Nepřetržité působení povětrnostních vlivů

Jeden rozdíl mezi kůží a fasádou bychom přeci jen našli. Když chceme, pokožku snadno ochráníme. Vytvoříme si podmínky, ve kterých na ni nepůsobí negativní faktory. Fasáda však plní funkci nepřetržitě. Povětrnostním vlivům je vystavena celý den – působí na ni vítr, UV paprsky, nečistoty z ovzduší, mikrorganismy v podobě plísní, mechů a lišejníků... A často i další činitelé, o kterých nemáme ani tušení. Odborníci na nátěry fasád v Brně z natrem.to upozorňují, že důvody, které by měly majitele domu motivovat k nátěru, nejsou pouze estetického rázu. Pohled na domek, jež po zásahu zkušených natěračů vypadá jako z katalogu, je samozřejmě příjemný, nicméně u srdce vás bude hřát zejména zesílení ochrany vůči mrazu, zvětrávání a kyselým dešťům. A tedy i výrazné prodloužení životnosti, což vede v konečném důsledku k nemalé úspoře nákladů za opravy.

Proč se obrátit na natěrače z natrem.to?

Děsí vás představa, že natěrači obeženou váš dům lešením a v bezprostředním okolí vašeho bydlení to bude na pár dní vypadat jako na bojišti? Natěrači z natrem.to pracují jinak. Využívají horolezeckých technik a zvedacích plošin. A protože fasádní nátěr aplikují pomocí moderních airless technologií, spotřebují minimum barvy. To se logicky projeví na příjemné ceně, stejně jako na rychlosti provedení zakázky a prvotřídní kvalitě nátěru. Pro natrem.to nepředstavuje problém žádný typ fasády ani lokalita – provádějí nátěry fasád v Ostravě i v Praze, zkrátka kdekoliv v rámci Česka, a když na to přijde, tak i na Slovensku.

Publikováno: 24. 02. 2020

Kategorie: Bydlení

Autor: Romana Dohnalová