Doplňky stravy zlepší vaše zdraví

Doplňky stravy se staly nedílnou součástí moderního životního stylu, protože přináší spoustu výhod pro zdraví, ať už potřebujete podpořit imunitní systém, nebo zabránit vypadávání vlasů. V následujících řádcích vám představíme hned čtyři produkty, a to ALLICOR super, ALLICOR speciál, MENO KOMFORT a Koenzym Q10.

ALLICOR super

Doplněk stravy zvaný ALLICOR super od českého výrobce Naturvita využívá výhod česneku. Po staletí je česnek známý pro své léčivé účinky, zejména má blahodárný vliv na srdce a oběhový systém. ALLICOR super je koncentrovaným zdrojem těchto vlastností, takže nemusíte jíst velké množství česneku a vystavovat se jeho specifickému zápachu. ALLICOR super zakoupíte z pohodlí domova v Gigalékárně.

ALLICOR speciál

Pokud hledáte potravinový doplněk, který kombinuje česnek s dalšími užitečnými složkami, je pro vás jako stvořený ALLICOR speciál. Ve složení jsou vedle česneku i další bylinky a vitamíny, a tím pádem tento produkt poskytuje komplexní podporu pro zdraví. Zakoupíte zde.

MENO KOMFORT

Spousta žen prochází během svého života obdobím menopauzy, kdy se mohou objevit různé nepříjemné příznaky. MENO KOMFORT je navržen tak, aby pomohl ženám během tohoto ne příliš příjemného období. Obsahuje přírodní složky podporující hormonální rovnováhu, a tím pádem se příznaky menopauzy snižují. Zbavíte se návalů horka, nespavosti i náladovosti.

Koenzym Q10

Samozřejmě nesmíme zapomenout na přípravek Koenzym Q10, který dodává energii. Jedná se o antioxidant, jenž hraje klíčovou roli v ochraně buněk před poškozením a podporuje zdraví srdce. S věkem se hladina koenzymu Q10 v těle snižuje, proto je doplnění tohoto enzymu skrze doplňky stravy doporučováno.

Podívejte se na doplňky stravy, které vám pomohou dosáhnout různých cílů v oblasti zdraví. Výše zmíněné produkty představují způsob, jak zmírnit příznaky menopauzy i zvýšit energetickou hladinu. Budete se cítit lépe a žít plnohodnotnější život.


Publikováno: 14. 09. 2023 / Aktualizováno: 20. 09. 2023

Kategorie: Zdraví

Autor: Adéla Vránová