Myslíte často na sex s ex? Díky realistickým pannám to může být zase skutečnost

Není ostuda si přiznat, že to zkrátka s expřítelkyní nebylo zdaleka tak špatné, jak jste si mohli v daný moment myslet. Spousta mužů dokonce při dalším vztahu vzpomíná na to, jak dobrá milenka ex byla a ačkoliv jsou v současném vztahu spokojení, tak jim mohou některé věci od ex zkrátka chybět. Pro návrat k vášnivým chvílím s ex ale nemusí jít o nevěru… zajímavou možnost vám totiž nabízí realistické panny na sex.

Do detailu vypadají jako pravé

Není tomu tak dávno, co byly panny na sex spíš pro smích a cílem vtipů. Moderní sex dolls ale dokážou nejednoho člověka překvapit tím, jak dokonale jsou vyrobeny a jaký zážitek to s nimi může být. Velkou část realističnosti přidává pannám především použití dokonalého silikonu, který je výbornou imitací kůže. Je stejně jemný a dokonce i foremný. Práce na detailech se tady ale netýká pouze kůže jako takové. Krásnou výbavu si mohou panny na sex užívat také v realistických očích, vlasech a především těch partiích o které nám jde u žen nejvíce.

Možnost úpravy přesně podle vašich představ

A pokud jste právě jeden z těch mužů, kteří vzpomínají na luxusní sexuální zážitky se svojí expřítelkyní, tak je pro vás tahle možnost jako dělaná. Každá panna totiž funguje vyloženě jako základ pro celou sestavu. Poté co si vyberete pannu jako takovou, máte možnost víceméně jakoukoliv část na těle upravit přesně podle vašich představ. Upravit tak můžete styl účesu, barvu vlasů a očí včetně kontur a tvaru obličeje. Hrát si můžete také s postavou jako takovou. Vybrat si můžete různé velikosti i tvary poprsí a boků, samotnou výšku postavy a chybět nesmí ani barva kůže jako taková. Ta může být nejen exotická ale vybírat si můžete i mezi různými stupni opálení postavy.

Publikováno: 13. 11. 2021

Kategorie: Lifestyle

Autor: Romana Dohnalová