Nezasloužil by si i váš milostný život trochu zpestření?

V životě si projdete několika stádii milostného života. Ze začátku jde o neprozkoumanou oblast plnou neznámého, která vás nebezpečně láká. Pak přichází takový mezistav, kdy si užíváte a zkoušíte, co se vám líbí. Jednou se ovšem téměř každý dopracuje do situace, kdy ho začne sex se stálým partnerem nudit. Stane se z něj stereotyp, povinnost, nutnost. S tím vším se ale dá bojovat! Na zpestření sexuálního života není nikdy pozdě. Stačí si jen vybrat způsob, který bude vyhovovat vám. Obléknete si raději erotické prádlo, pustíte si společně nějaký nemravný film nebo vezmete do ruky pomůcku ze sexshopu?

Poznejte nové úrovně vzrušení

Poslední možnost, tedy hračky pro dospělé, nejsou vůbec špatnou volbou. Umožní vám totiž poznat dosud nepoznané. Všechny ty vibrace, tvary a materiály ve vás vzbudí pocity, které bez nich prostě nevykouzlíte. Mnohé se navíc dají používat nejen s drahou polovičkou, ale také o samotě, takže pro ně jistě najdete několik využití. Takový vibrátor se v domácnosti, kde bydlí žena, určitě neztratí. Mužům poslouží třeba vakuová pumpa.

Vyberte tu správnou pomůcku

Výběr první erotické hračky je tak trochu střelba naslepo. Nemusí ovšem být, pokud se zamyslíte nad tím, co se vám v sexu líbí. Nejdůležitější je rozmyslet si, jakou část těla chcete stimulovat. Druhým důležitým aspektem je pak materiál. Někomu vyhovuje tvrdý plast, tvrzené sklo či chladivý kov. Mimochodem sklo i kov se dají nahřát a nachladit, takže si s nimi užijete spoustu legrace. Například na dildo se velmi často používá materiál imitující kůži, případně měkký gel. Pak záleží ještě na funkcích. Vibrace jsou standard, ty obsahuje spousta pomůcek. Další umí třeba imitovat přírazy při sexu či vytvářet podtlak sáním. Možností je opravdu mnoho, tak na nic nečekejte, popusťte uzdu své fantazii a navštivte sexshop. Nebojte, nemusíte se zvedat od počítače. Objednejte si online a nechte si novou hračku diskrétně doručit až domů. A to třeba už zítra!

Publikováno: 07. 07. 2018

Kategorie: Lifestyle

Autor: Romana Dohnalová