Tipy na jarní bundy pro ženy, které se nebojí vyčnívat z davu

Vadí vám nudná móda v českých ulicích? Nebojíte se oblékat do výrazných barev či střihů, které nejsou úplně typické? Pak právě pro vás máme tip na několik originálních jarních bund, s nimiž určitě zaujmete. Kabáty jsou sice fajn, ale čas od času se každá žena chce obléknout sportovněji, nebo si místo lehkého kabátku vzít hřejivější bundu, třeba prošívanou, ta je na přechodné období ideální. Po čem sáhnout, pokud se chcete obléknout výjimečně a ne jako každá druhá Češka? Udělali jsme průzkum v e-shopu Bolf a objevili tam pár pěkných kousků.

Začneme prošívanou bundou, ovšem stylovou

Prošívané bundy jsou velmi oblíbené, a pokud se nějaká nachází i ve vašem šatníku, zřejmě dobře víte proč. Jsou velmi lehké, přitom tak hřejivé. Sice je nosí velká spousta žen, ovšem když si vyberete originální barvičku, v nudné šedi města určitě zaujmete. Doporučujeme třeba žlutou či červenou.

Lesklá krátká bundička

U oblíbených prošívaných bund ještě chvíli zůstaneme. Jistě vám neuniklo, že letošní zimu byly trendy zejména krátké bundy. Pro naše ledviny nejde o nic praktického, ovšem na jaře, když už teploty trochu stoupají, si kratší bundu dovolit můžete. Samozřejmě je ideální ji kombinovat třeba s delším svetrem, aby bedra nezůstala holá. Velmi pěkně vypadají bundy v lesklém provedení, zaujala nás zejména tahle pěkná starorůžová.

Příjemný kožíšek

V zimě milujete teplé kožíšky? Nevzdávejte se jich ani na jaře, můžete si pořídit přechodovou bundu vypadající právě jako kožíšek. Béžová vypadá parádně k černým džínům či legínám.

Parky budou trendy ještě dlouhou dobu

Parky se nosí na podzim, v zimě i na jaře. Jaro radíme přivítat v nějaké zajímavé barvě, například opět v růžové. Vyhněte se khaki parkám, ty potkáte opravdu na každém rohu, a vy přece chcete být originál.

Křivák nemusí být nudně černý

Ke kalhotám i šatům či sukni je výtečnou bundou koženkový křivák. Nepatří mezi vaše oblíbené kusy oblečení, protože ho nosí téměř každá žena? To je pravda, avšak v šatníku drtivé většiny žen najdete křivák v černé barvě. Vy můžete být originálnější třeba s červeným či žlutým. Obě tyto barvy se dají výtečně kombinovat s černou, bílou nebo šedou. Červená působí obzvlášť svůdně.

Softshellová bunda do přírody

Moc příležitostí k pohybu v současnosti není, jediná šance, jak se trochu hýbat, je vyrazit do přírody – a na to potřebujete správné oblečení. Perfektně se hodí prošívané bundy, které jsou univerzální (do města i přírody), případně softshellové bundy. Je pouze na vás, zda zvolíte minimalistickou softshellovou bundu s jednou barvou, jednobarevnou s barevným zipem a doplňky, nebo nějakou veselejší. V přírodě se víc než na styl dbá na funkčnost a pohodlí. Jaké bundy nosíte nejraději vy? Chystáte se toto jaro obměnit šatník?

Publikováno: 03. 02. 2021

Kategorie: Móda&styl

Autor: Romana Dohnalová