Láká vás tradiční jihomoravská veselka? Uspořádejte svatbu v brněnském penzionu Kovárna!

Konečně před vás poklekl s prstenem v ruce a zeptal se vás, jestli se stanete jeho ženou? Pokud ho milujete a institut manželství není proti vaší životní filosofii, nehleďte na rozvodovou statistiku a udělejte to! Co na tom, že se každé druhé manželství rozvádí, třeba patříte k menšině a dočkáte se společného stáří. Ale nezapomeňte, že šťastné manželství začíná nezapomenutelnou svatbou. A proč si ji neuspořádat v Brně v plné parádě? Známe místo, které si zamilujete vy, váš partner i hosté.

Církevní obřad? Žádný problém

Brno svatba nadchne každou nevěstu, která touží po tradičním a přesto nevšedním svatebním dni. Nedaleko penzionu Kovárna se nachází kostel Sv. Mara Troubsko, což je dobrá zpráva pro příznivce katolických obřadů. Zda si ano řeknete právě zde, nebo jinde a poté se přesunete na veselku do penzionu, je samozřejmě čistě ve vaší režii. Ale je dobré vědět, že možnost katolického obřadu zde je.

Vítejte ve vinném sklepě

Proč byste si měla společně s budoucím manželem a svatebčany prožít svatební veselí právě v penzionu Kovárna? Zavřete oči a představte si veselku v atmosférickém prostředí vinného sklepa. Klenuté stropy, unikátní stěna z historických signovaných cihel a praskající dřevo v krbu... Takhle vypadá pohádka! A neméně malebná je i jídelna s dobovými kachlovými kamny, dřevěným stropem a podlahou. Příjemný personál pro vás připraví delikátní čtyřchodové menu a v případě potřeby se postará o vše, na co nebudete mít náladu či čas – od výzdoby až po zábavu. Byla by vám po chuti cimbálovka a košt prvotřídních moravských vín? Máte to mít. Pokud bydlíte od Brna daleko, případně se v pozdních hodinách nehodláte nikam přesouvat, jistě ceníte možnost ubytování. A proč ne rovnou v apartmánu v provensálském či zámeckém stylu? Podrobnosti a fotogalerii najdete na https://www.penzionvinarnabrno.cz/svatby/.

Publikováno: 20. 02. 2019

Kategorie: Lifestyle

Autor: Romana Dohnalová