Jaké módní kousky by určitě neměly chybět ve vašem šatníku?

Rozhodně není žádným tajemstvím, že každá žena čas od času ráda obohatí svůj šatník o nějaký ten nový kousek oblečení. Zajisté vlastníte spousty elegantních a pohodlných věcí, které vám při každém nošení vykouzlí úsměv na tváři. V našem článku jsme si pro vás připravili pár tipů, co by určitě nemělo chybět v šatníku každé ženy.

Bílá košile

Proč jsme do našeho článku zařadili právě bílou košili? Z jednoho prostého důvodu – je univerzální. Hodí se téměř ke všemu, můžete ji nosit ke kalhotám i k sukním. Výhodou je nekonečné množství kombinací barev, protože k bílé barvě se hodí skoro vše.

Lodičky

Samozřejmě nemáme na mysli ty s co nejvyšším podpatkem, ale spíše decentní, pohodlné a stylové lodičky, které si můžete vzít na společenské či významné události. Přece jenom na jehlách s výškou mrakodrapu nevydržíte pobíhat celý den.

Bílé triko

Jak už jsme výše zmínili u košile – bílá se hodí téměř ke všemu. Samozřejmě musí být z kvalitního materiálu a nejlépe volnější u krku. Bílé triko můžete nosit kdykoliv, pokud ovšem nemáte žádnou důležitou konferenci.

Tenisky

Rozhodně nesmíme vynechat pohodlné tenisky. Pořiďte si takové, které vám budou dělat radost z nošení a padnou ke každému outfitu. Bílými tenisky v kombinaci s bílým trikem nic nezkazíte.

Polokošile

Polokošile nejsou součástí pouze mužského šatníku, ale dokonale padnou i dámám. Mezi ženami jsou velice oblíbené, protože mají krátký tříčtvrteční rukáv, tím pádem jsou pohodlnější, vzdušnější a lépe se hodí do teplých dnů, navíc v nich budete vypadat elegantně. Velkou výhodou je, že jsou univerzální, tudíž je můžete nosit kamkoliv jen chcete. Třeba i do práce - firemní košile jsou pohodlné, elegantní i stylové. Polokošile firemní najdete například na xfer.cz, kde vám je vyrobí i s potiskem a výšivkou.

Jeans

Jednoduše si vyberete ty, které vám ideálně padnout a mají vhodný střih přesně pro vaší postavu. Skvěle se hodí pro každodenní nošení v kombinaci s jakýmkoliv dalším druhem oblečení. Navíc jeany a tenisky jsou pro mnohé slečny velmi pohodlné.

Publikováno: 23. 09. 2021

Kategorie: Móda&styl

Autor: Romana Dohnalová