Jak a kde servisovat kávovar, který je po záruce?

Je váš kávovar po záruce? Zajistěte mu odborný servis každé 1 - 2 roky. Jedině tak mu zaručíte dlouhou životnost a vaše káva bude vždy perfektní.

I kávovar si zaslouží pravidelnou péči

Máte doma automatický nebo poloautomatický kávovar po záruce? Pak mu dopřejte alespoň jednou za dva roky pravidelný servis u našich techniků. Nezáleží na tom, zda si v něm uděláte jednu nebo pět káv denně. Pravidelně servisovaný kávovar se vám odvděčí dlouhou životností a opravdu lahodnou kávou, která se vyrovná chuti kávy z kavárny. Obecně platí, že se servisy u kávovarů nevykazujících žádnou chybu mají provádět optimálně každý rok, minimálně však jednou za dva roky, a to tehdy, pokud se o kávovar pravidelně staráte dle pokynů výrobce a odvápňujete jej.

V čem spočívá pozáruční servis kávovarů?

· Kompletní čištění kávových usazenin · Seřízení a kalibrace mlecích kamenů, případně výměna kamenů · Přetěsnění spařovací jednotky · Odvápnění veškerého potrubí a ohřívacího mechanismu · Čištění usazenin v celém prostoru kávovaru · Promazání a přetěsnění všech pohyblivých částí kávovaru · Kontrola těsnosti systému a jednotlivých spojů · Hygienické čištění mléčných okruhů · Konečná dezinfekce párou

Specializujeme se na opravy kávovarů DeLonghi a Philips

Pozorujete, že váš kávovar už nepřipravuje tak lahodnou kávu jako dříve? Objednejte si servis kávovarů Delonghi nebo opravy kávovarů Philips. Zavolejte k nám a objednejte si termín jeho vyzvednutí v Plzni a okolí zdarma. Jak pracujeme? Nejdříve kávovar napojíme na diagnostiku a poté vás budeme obratem informovat o jeho stavu i s cenovou nabídkou na opravu. Je na vás, zda si necháte kávovar opravit, nebo vám jej vrátíme zpět. Opravy kávovarů nebo servis zvládneme do 3 pracovních dnů.

Vyberte si u nás kávovar za výhodnou cenu

Přemýšlíte o koupi kávovaru, ale nechce se vám zbytečně utrácet za drahé modely? Podívejte se na naši nabídku zánovních kávovarů s minimálně roční zárukou nebo repasované modely.

Publikováno: 26. 11. 2022

Kategorie: Tipy

Autor: Romana Dohnalová