Móda&styl

ENII RUBBER SYSTEM: Exkluzivní gely nové generace jsou vhodné i pro problematické nehty!

Kdo touží po perfektně upraveném zevnějšku, nesmí podcenit detaily. K těm nejdůležitějším patří nehty, které jsou stejně důležité jako vlasy či make-up. Skvělého výsledku lze dosáhnout pomocí gelů. K horkým novinkám patří inovativní gely nové generace vyrobené na bázi kaučukového gelu od ENII-NAILS. Gely z řady ENII RUBBER SYSTEM neobsahují rozpouštědla ani nebezpečné látky a jsou jako stvořené i pro majitelky velmi problematických nehtů. Dodávají jim tolik potřebnou výživu, vyrovnávají nerovnosti na povrchu nehtového lůžka, neodchlipují se, netvoří se v nich bublinky a dlouho vydrží.

Sledovat novinky se vyplácí. V případě gelů ENII RUBBER SYSTEM pak především ženám, které si neví rady s úpravou problematických nehtů. Práce se zničenými či křehkými nehty není snadná a vybrat vhodný přípravek jakbysmet. Díky svému jedinečnému složení a absenci nebezpečných látek a rozpouštědel mohou se mohou majitelky všech typů nehtů spolehnout na stoprocentní péči.

Po aplikaci gelu ENII RUBBER SYSTEM jsou nehty silné a vypadají zdravě. Rozdíl je znát již při samotném vypalování v UV lampě – proces je příjemnější, protože nepálí. Navzdory tomu, že v gelu nejsou obsaženy obvyklé složky, je zaručena elasticita a flexibilita. Poradí si se všemi nedokonalostmi, nehty vyživuje, zpevňuje a umocňuje efekt barevného odstínu.

K charakteristickým vlastnostem novinky patří silné adhezivní vlastnosti a oproti běžným gelům hustší konzistence. Ta má své opodstatnění – gel nezatéká ke kutikule, neodchlipuje se a netvoří se na něm bublinky ani v tenčí vrstvě.

Gely na bázi kaučukového gelu jsou k dostání ve třech barevných provedeních (béžový „BEIGE“, čistý „CLEAR“ a růžový „PINK“). Z pohodlí domova je seženete na www.enii-nails.cz.

Dopřejte si relax. Kde hledat ubytování?

Toužíte po odpočinku, relaxaci a klidu od všedních pracovních dní? Dopřejte si dovolenou na samotě, u lesa nebo v příjemném prostředí u vody. Stránka chaty k pronájmu Vám nabízí výborné možnosti ubytování a v neposlední řadě i zajímavé tipy na výlety. Klikněte například na podstránku ubytování Lednice a rezervujte si pobyt přímo u majitele. Je tak mnoho krásných míst v našem rodném Česku, stačí si jen vybrat co Vám nejvíce vyhovuje.