Buďte šik i ve sportovním!

Oblečení na cvičení a na venkovní aktivity už dávno nejsou jen beztvaré tepláky a triko. Můžete být šik! Ať už běháte, posilujete, chodíte do fitka, cvičíte jógu, máte ráda dlouhé túry, nebo ráda couráte venku se psem, seženete padnoucí sportovní oblečení dámské s ideálními parametry. Stačí hledat na správném místě. Upocená tepláková souprava, za kterou se budete stydět, vás už bude strašit maximálně ve snu. Dost možná ani v něm ne. I při sportovní aktivitě můžete vypadat stylově. Kdo se cítí dobře, podává i lepší výkon. A motivací se vkusně obléct pohodlně nemusí být jen sympatický svalovec, kterého ve fitku pravidelně potkáváte. Dělejte to hlavně pro sebe.

Na čem záleží výběr sportovního outfitu

Takže, co si obléct? To záleží na docela hodně okolnostech. Především na sportu, kterému se hodláte věnovat, na ročním období, vaší postavě a preferencích. Na https://4fstore.cz/zeny/obleceni.html vás čeká široká galerie moderních kousků, ze které si rozhodně sestavíte outfit na každou aktivitu. 4F oblečení dámské je móda zaměřená na sport, ovšem dá se nosit i při běžných denních aktivitách. Do kanceláře nebo k oficiálním příležitostem samozřejmě ne, ale třeba na nákupy, procházky a aktivity s přáteli rozhodně ano. Kdo má raději pohodlný, volnější a sportovnější styl oblékání, bude nadšený a určitě dokáže vymyslet pěkné kombinace na běžné nošení.

Každý sport si žádá své

Každý sport si žádá pohodlné spodní prádlo, oblečení, obuv a doplňky. K těm řadíme třeba čepice, kšiltovky, batohy, ponožky nebo šály. Na oděv nejméně náročné je plavání, i když sehnat dokonalé plavky dá zabrat. I těch je na 4Fstore spousta. Nenuťte se do střihů a barev, které vám nesedí, na druhou stranu, nebojte se zkusit něco nového. Možná vás zaujala trochu šílenější barevná kombinace, ale trochu se jí vyhýbáte. Rozstřelte to a seberte odvahu. Pro fitness oblečení dámské jsou veselé barvy žádoucí. Kombinaci, kterou byste normálně neoblékli, protože se rádi držíte při zemi, můžete vyzkoušet ve fitku. Časem se třeba barevně osmělíte i v běžném šatníku.

Funkčnost především

Ano, sportovní oblečení pro ženy se musí líbit, nicméně dalším důležitým kritériem zůstává funkčnost. Oděv má dopad jak na výsledek aktivity, tak na komfort během ní. Ideální materiál vás nechá v suchu, teple, odvádí pot. Nepřehříváte se v něm, ale ani nestudí. Zkrátka je vám fajn. Materiál musí prosakovat a tělo se zvládat ochlazovat. Výrazně savá přírodní bavlna je při sportu nepraktická, i když na ni někdo nedá dopustit. Ano, může být příjemná, pro jinou příležitost. Hodí se maximálně při málo intenzivní aktivitě. Sáhněte raději po syntetických funkčních materiálech s obsahem lycry, spandexu, polyesteru, označují se třeba coolmax. Díky speciálním vláknům oděv dobře padne, přizpůsobí se tělu a splní očekávání. Jde o látky prodyšné, držící tvar, hezky se přizpůsobující postavě a se stálostí barev.

Publikováno: 27. 02. 2019

Kategorie: Móda&styl

Autor: Romana Dohnalová