Pestré využití placek: Nejen v marketingu!

Placky, tyhle nenápadné kruhové symboly s obrázkem a textem, skrývají v sobě mnohem víc, než by se mohlo na první pohled zdát. Nejsou to jen pouhé reklamní předměty, ale i módní doplňky, sběratelské kousky a nositelé sdělení. Využití placek je široké a sahá daleko za hranice marketingu. Pojďme se společně podívat, kam všude se tyhle šikovné placky hodí!

1. Jmenovky a propagace

Zapomeňte na nudné papírové jmenovky! Placky s jménem a logem firmy poslouží na firemních akcích, veletrzích, svatbách i školních setkáních. Navíc je to skvělý způsob, jak zviditelnit vaši značku a produkt.

2. Podpora škol a zájmových kroužků

Odznaky s logem školy, sportovního týmu nebo kroužku poslouží k propagaci, ocenění nejlepších studentů a sportovců, nebo jako malá odměna v soutěžích.

3. Hudební scéna

Placky jsou neodmyslitelnou součástí hudebního světa. Fanoušci si je kupují na koncertech jako suvenýry a kapely je používají k propagaci alb, turné a songů.

4. Propagace akcí

Ať už chystáte konferenci, koncert, festival, nebo oslavu narozenin, placky s motivem akce jsou skvělým způsobem, jak ji zviditelnit a nalákat návštěvníky.

5. Informační centra

Informační centra můžou placky využít k propagaci města, památek, kulturních akcí a turistických tras.

6. Kampaně a vyjádření názorů

Placky s politickými, ekologickými, aktivistickými i humornými slogany slouží k šíření povědomí o daném tématu a k vyjádření vlastního názoru.

7. Suvenýry

Placka s motivem navštíveného města, hradu, muzea, restaurace, nebo oblíbené turistické atrakce je skvělým a originálním suvenýrem.

8. Merchandise

Fanoušci si rádi kupují placky s motivem svého oblíbeného filmu, seriálu, knihy, kapely, nebo sportovního týmu. Pro firmy je to skvělý způsob, jak rozšířit nabídku produktů a zviditelnit se.

9. Oslavy a významné životní milníky

Placky s motivem narozenin, výročí, svatby, rozlučky se svobodou, narození dítěte, nebo jiného důležitého životního milníku jsou originálním a zábavným způsobem, jak si tuto událost připomenout.

10. Módní doplněk

Placky se můžou stát originálním a stylovým doplňkem k oblečení, kabelce, batohu, kšiltovce, nebo penálu. Fantazii se meze nekladou!

11. Dárková maličkost

Vkusná a originální placka potěší jako dárek k narozeninám, svátku, nebo jen tak pro radost.

A to je jen malý výčet toho, co se s plackami dá dělat. Jsou to chytré, zábavné a univerzální nástroje, které se hodí do mnoha situací. Tak na co ještě čekáte? Vytvořte si vlastní originální placku a užijte si její široké využití! Informace o tom, jak probíhá výroba placek, najdete na udelejsiplacku.cz.

Publikováno: 26. 06. 2024

Kategorie: Móda&styl

Autor: Tereza Horáková