Půjčit si auto přímo na Letišti Václava Havla je tak pohodlné!

Auto je pro většinu lidí běžnou součástí života. A jen málokdo se ho rád vzdává na dovolené nebo při pobytu v cizině. Právě při cestování je totiž žádoucí mít dostatečnou svobodu pohybu, kterou veřejná doprava nikdy nedokáže zajistit.

Pronajmout si automobil je ideální řešení pro každého

Pro ty, kdo se neradi omezují, je nejlepší volbou půjčit si auto. Kvalitní autopůjčovna disponuje rozsáhlým vozovým parkem a je schopna nabídnout to pravé auto jednotlivcům, rodinám i početnějším skupinám. Dokáže zajistit auto pro ty, kdo chtějí svobodně procestovat Českou republiku. A je k dispozici i těm, kteří potřebují zajistit dopravu klientů, obchodních partnerů nebo účastníků konference či kongresu z letiště do hotelu.

Autopůjčovna na Letišti Václava Havla nabízí osobní přístup a rozsáhlý vozový park

Autopůjčovna EasyRent.cz má kancelář naproti Terminálu 1 hned u východu a otevřeno má nonstop. Vždy ví, kdy klienti přiletí, a přesnou polohu sdílí přes Google Maps. Pracovníci EasyRent.cz dbají na osobní přístup ke každému zákazníkovi a poskytují služby na nejvyšší úrovni. Ví, že klienti bývají po letu unaveni, proto zajistí okamžité odbavení, všechny dokumenty tu již čekají předpřipraveny. Platit lze jak hotově, tak i kartou. A pro osvěžení je k dispozici vynikající káva zdarma. Autopůjčovna na Letišti Praha navíc nabízí možnost parkování na vlastních plochách a zajišťuje zákazníkům možnost nakládání i vykládání na bezpečné ploše.

Skvělé reference a auto pro každého

Autopůjčovna EasyRent.cz disponuje rozsáhlým vozovým parkem. V její nabídce jsou jak Mini Cooper, tak i minibusy, případně osmimístné dodávky, sedmimístné dodávky pro větší skupiny. Půjčovna dodávek nabízí dokonce i půjčení SUV. Autopůjčovna na Letišti Václava Havla tak dokáže uspokojit nejen potřeby jednotlivců a klientů cestovních kanceláří. Její auta využívá i generální tajemník NATO, firma Amati i business cestující z koncernu VW do Škoda Auto.

Publikováno: 27. 10. 2019 / Aktualizováno: 31. 07. 2023

Kategorie: Tipy

Autor: Romana Dohnalová