Co zažijete na safari v Africe?

Něco, co jste doposud nezažili. Nadšení, respekt, pokoru, ale i strach. Emoce se ve vás budou mísit, uvidíte přírodní krásu, jakou jste ještě neviděli, uslyšíte zvuky divočiny, ochutnáte místní skromné pokrmy, vlastníma rukama se dotknete černého kontinentu, který v sobě nese kus historie. Je tomu jen pár desítek let, kdy bylo pro většinu Evropanů nemožné a finančně nedostupné dostat se na safari v Africe. Slony, žirafy či lvy znali jen ze zoologické zahrady. Dnes sice dovolená v Africe také není úplně běžnou záležitostí, ale dostat se tam lze. A dokonce na takovou cestu nemusíte šetřit půl života.

Projděte si to nejhezčí z Afriky s českým průvodcem

Cestování v Africe je jiné v tom, že ho jen těžko zvládnete bez zkušeného průvodce. Zapomeňte na vlaky, autobusy a jinou dopravní síť. Afrika funguje trochu jinak a na vlastní pěst ji spíše neprocestujete. Pokud se chcete podívat dál než do velkých měst a vidět na vlastní oči neporušenou přírodu, budete potřebovat průvodce či přímo cestovní agenturu, která vám vše zařídí. A jakou vybrat? Nejlépe takovou, která Afriku skutečně zná jako svoje boty. Co třeba Manželka africká? Tato společnost je dílem Jakuba Fanty a Tshepo Simon Fantové, manželů z Česka a Botswany. Klientům nabízejí dovolenou na safari v Botswaně, protože tuto lokalitu velmi dobře znají.

Afrika s průvodcem je bezpečná i pro děti

Nebezpečné může být i cestování po Evropě. V Africe na vás ovšem čekají trochu jiné nástrahy, zejména v podobě velkých zvířat. Se zkušenými průvodci se však není čeho bát. Dobře vědí, kam se může chodit a jakým místům se vyhnout. Dovolená na safari je vhodná dokonce i pro děti. Však i sami Jakub s Tshepo sem zamířili se svou malou holčičkou. Program dovolené sestavují vždy na míru s ohledem na požadavky a přání klientů, vždy je možné itinerář uzpůsobit i dětem.

Publikováno: 19. 08. 2020

Kategorie: Cestování

Autor: Romana Dohnalová