Problémy v partnerství jsou častou příčinou životního neúspěchu

I když by se mohlo zdát, že jsme jako lidé schopni oddělit svůj intimní život od toho pracovního, opak je bohužel pravdou. A tak se mnohdy stává, že volbou partnera ovlivňujeme také naše celkové štěstí a úspěch. Jak se naše partnerství vtiskává do jednotlivých oblastí našeho života?

Potíže s partnerem

Obecně lze říci, že když člověk prožívá šťastné vztahové období, má mnohem více energie na řešení složitých výzev v oblasti pracovního a společenského života. Když se nám daří v partnerství, jedeme prostě na vlně pohody. V opačném případě je velmi složité před sebou strkat káru, která nám přitěžuje, co jen se dá. Rozvod a ukončení vztahu na nás zanechává šrámy, které se jen pomalu hojí. Vztahové peripetie se pak stávají živnou půdou pro další životní potíže.

Anonymní terapie pomáhá

Řešení těchto vztahových potíží často tkví v nalezení správné terapie. Anonymní online terapie představuje profesionální vhled do potíží. Navíc se při anonymní terapii nemusíte zatěžovat svou společenskou bublinou. Nikomu o profesionální pomoci nemusíte nic říkat. Tím pádem se vyhnete nechápavým pohledům z části vašich známých. Terapie je tak zaměřena jen a pouze na vás, na pomoc vaší osobě.

Zastavení nefunkčního nastavení

Anonymní terapie se zaměřuje na to, kde ve svém životě děláte nevyhovující rozhodnutí. Pomůže vám s tím, jak to udělat, abyste nefunkční nastavení a vzorce přestali používat. Nahradíte nevyhovující postupy klíčovou změnou ve svém životě, která vás povede k životnímu úspěchu nejen na poli profesním, ale také osobním. Pracuje se s individuálními schopnostmi každého člověka, s jeho vlohami a silnými stránkami. Naučíte se postupy, se kterými se vás nebudou potíže ve vztahu již tolik dotýkat.

Potíže v partnerství, rozvody a těžké rozchody dokáží člověka paralyzovat i v běhu každodenních povinností a starostí. Anonymní psychoterapie pomáhá nalézt rovnováhu a opět vyladit život tak, ať je vám příjemně a vaše dny jsou šťastné a úspěšné.

Publikováno: 30. 11. 2021

Kategorie: Lifestyle

Autor: Romana Dohnalová