Cimbálová muzika Vltava zpestří vaši oslavu, svatbu i firemní večírek

Bydlíte v Praze nebo blízkém okolí a hledáte kapelu, která by se postarala o zábavu na vaší oslavě, večírku či jiné významné události? Cimbálová muzika Vltava Petra Goryczky, tedy cimbálka Praha - https://www.cimbalovkavltava.cz/, to umí roztočit! Kromě tradičního folkloru zahraje i folk a další žánry. Seznamte se s tímto hudebním seskupením blíže.

Zkušení muzikanti z Čech a Moravy

Muzikanti, kteří v cimbálovce Vltava účinkují, jsou zkušení hráči a na pódiu se cítí jako doma. Přestože všichni bydlí v Praze, kořeny mají na Moravě a na Slovensku, a tak je jejich repertoár tvořen převážně moravskými či slovenskými písničkami. Na vaší akci zazní třeba Vínečko bílé, Když jsem šel z Hradišťa nebo To ta Helpa – repertoár je ovšem mnohem širší, celý by se nám do článku nevešel. Cimbálka Praha hraje pod vedením Petra Goryczky, nadšeným cimbalistou a kontrabasistou.

Co od pražské cimbálovky můžete čekat?

Čekejte čtyři až pět nadšených muzikantů v obsazení cimbál, housle, viola, kontrabas a zpěv. Abyste získali představu, jak vystoupení vypadá, pusťte si na internetových stránkách videoukázky. Cimbálovka Vltava hraje nejčastěji na rodinných oslavách, svatbách, firemních večírcích a koštech vín či pálenek. Zkušenosti má s vystupováním v restauracích, penzionech a hotelech, v lázních i rodinných domech, nebo na festivalech.

Chcete cimbálovku na své akci?

Zalíbily se vám videoukázky a chcete, aby cimbálová muzika Vltava vystoupila na akci, kterou organizujete? Neváhejte ji kontaktovat e-mailem nebo formulářem na stránkách. Odpověď dostanete nejpozději do dvou pracovních dnů. Charakter vystoupení lze přizpůsobit vašim přáním a požadavkům. Stejně tak se kapela přizpůsobí v oblékání. Obvykle vystupuje v tradičních krojích, je ovšem možné se domluvit a společenském oblečení. Více na https://www.cimbalovkavltava.cz/.

Publikováno: 07. 12. 2019

Kategorie: Tipy

Autor: Romana Dohnalová