Nákup a prodej nemovitostí vám zjednoduší realitní portál Cincink

Budete prodávat nebo kupovat nemovitost? Možná byste ocenila, kdyby vám v některých ohledech pomohli zkušení odborníci. Prodej či koupě realit není totéž jako obchodování s použitou elektronikou nebo obnošeným dětským oblečením v bazárku. Jde o mnohem komplikovanější záležitost, a to především s přihlédnutím k tomu, že chcete z transakce vyváznout co nejvýhodněji a ideálně neztrácet drahocenný čas. Nejste si jistá, jak na to? Máte štěstí, nedávno spatřil světlo světa nový realitní portál Cincink - provede vás procesem za ručičku

V čem je Cincink inovativní?

Realitní portál Cincink je jediný český portál, který nabízí široké spektrum služeb ohledně prodeje či koupě realit. Podobný projekt na českém internetu chyběl – inzertních serverů je sice mnoho, ale komplexností nabízených služeb se žádný nemůže rovnat. Za zrodem tohoto praktického pomocníka ve světě nemovitostí stojí Komerční banka a IdeaSence, jejichž cílem bylo urychlit a usnadnit obchodování s nemovitostmi. Co vám slovo Cincink připomíná? Podobně to zní, když lidé oslavně ťukají sklenicemi. Věřte, že brzy budete cinkat i vy - až budete oslavovat úspěšný prodej vašeho domu. Co k tomu potřebujete? Stačí se registrovat a využívat výhody, které portál nabízí. Registrace je zdarma a v uživatelském prostředí se brzy zorientujete.

Jaké konkrétní služby Cincink nabízí?

Prodej nemovitosti začíná vložením inzerátu. Tvorba inzerce je na portálu Cincink velmi jednoduchá. Pokud ale nemáte zkušenosti s fotografováním interiéru a psaním propagačních textů, nechejte si s tvorbou vašeho inzerátu pomoci. Využijte službu profesionálního nafocení bytu. Fotograf s kvalitní technikou nafotí váš byt mnohem lépe a kvalitněji než vy svým telefonem, byť možná máte výkřik nejmodernější techniky, výborné ostření a vysoké rozlišení. Fotograf ví, jak zachytit interiér, aby byly fotografie atraktivní a lákavé. S nimi bude inzerát pro potenciální zájemce mnohem zajímavější. Nejen fotografie - zásadní vliv na úspěšný prodej mají i slova. Textace prodejního inzerátu se hodí nejen těm, kteří ve škole bojovali s češtinou. Vymyslet text tak, aby prodával, není úplně jednoduché. Zkušení realitní makléři si s ním ale hravě poradí. Váš inzerát pak nebude mít jedinou chybičku. Přesto mu můžete přidat ještě malou třešničku na dortu. Fotografie ukazují váš domov takový, jaký je teď, až v něm ale budou bydlet noví majitelé, bude vypadat úplně jinak. Aby si zájemci mohli byt lépe představit v jiném kabátu, se postará vizualizace interiéru. Designér vytvoří neodolatelnou vizualizaci s moderním nábytkem a stylovými doplňky. Na prohlídky se pak u vás budou stát dlouhé řady. Portál nabízí také mnoho dalších služeb, namátkou vybíráme právní a daňové poradenství, technickou inspekci, zápis do katastru nemovitostí a stěhování. Pro ty, kteří se chystají koupit novou nemovitost, je určená hypoteční kalkulačka online. Půjčit si peníze na byt či dům je závazek na dlouhá léta. S kalkulačkou si lépe utvoříte představu, kolik a jak dlouho budete splácet. Dobře si promyslete, jak vysoký úvěr je pro vás únosný a jak drahou nemovitost si tudíž můžete dovolit.

Publikováno: 15. 10. 2019

Kategorie: Bydlení

Autor: Romana Dohnalová