Sídlo firmy Praha nabídne i za slušnou cenu

Přáli byste si sídlit s firmou v Praze? Je to lákavé, firma z hlavního města přece jenom působí jinak než z nějaké neznámé vesnice. Pronájem kanceláře v Praze se však oproti menšímu městu výrazně prodraží. Jak se s tím vypořádat? Zaplaťte si virtuální sídlo. Pro každou firmu i OSVČ je sice povinné mít nějaké oficiální sídlo, není ovšem povinné na něm skutečně sídlit. Přesně toho firmy ve velkém využívají. Zaplatí si virtuální sídlo Praha a ve skutečnosti pracují z jiných kancelářských prostor, nebo dokonce z domova.

Virtuální sídlo firmy je ekonomickým řešením

Virtuální sídla jsou v posledních letech velmi oblíbená i díky ceně. Platíte za ně třeba jen pár stovek měsíčně – samozřejmě záleží na tom, jaký balíček sídla si přesně vyberete. Můžete si nechat i přeposílat poštu či občasně na dané adrese využívat prostory, třeba pro schůzky s klienty. Cena se pochopitelně odvíjí i dle lokality, čím blíže centru Prahy, tím jsou sídla dražší. Každopádně ale nejde o žádné obří částky.

Zamilují si ho OSVČ

Virtuální sídlo firmy Praha je výtečným řešením také pro OSVČ, již pracují z domu a fyzickou kancelář nepotřebují. Místo toho, aby si do živnostenského rejstříku zapisovali svoji domovskou adresu, na níž bydlí, mohou zapsat virtuální sídlo. Ochrání si tím své soukromí a budou vypadat profesionálněji. Navíc mohou získat prostory pro obchodní schůzky. Pozvat klienty do reprezentativní kanceláře je přece jenom lepší, než je zvát domů či dávat si s nimi schůzku v kavárně.

Praha přináší spoustu výhod

Profesionální vystupování je důvodem, proč si často virtuální sídlo platí i firmy, které si pronajímají fyzické kanceláře jinde. Kromě toho oceňují i méně časté kontroly ze strany úředníků. V Praze je firem tolik, že logicky není možné kontrolovat neustále všechny. A ještě jedna dobrá zpráva na závěr. Na Firmy-sidla.cz seženete virtuální sídlo v Praze již od 99 Kč.

Publikováno: 20. 06. 2021

Kategorie: Tipy

Autor: Romana Dohnalová