Tipy

Nechte už letos zpracování daňového přiznání k dani z příjmu právnických osob na profících

Letošní termín pro podání daňového přiznání je za rohem. Ministerstvo financí jeho podání kvůli koronavirové pandemii sice opět posunulo, avšak jen o měsíc, konkrétně na 3. května 2021. Pořád máte šanci však s daňovým poradcem využít podání bez sankcí až 1. června 2021.

Nejen dobrý podnikatelský nápad, špetka štěstí v podnikání a naše houževnatost vedou k úspěchu v podnikání. Důležité je mít v pořádku administrativní náležitosti plynoucí ze zákona a samozřejmě daně. I při řízení malé firmičky vám v součtu mohou tyto práce zabrat více než dvanáctinu vašeho času. Ano, jeden měsíc, který byste jinak mohli věnovat podnikání. Najměte si konečně někoho, kdo vám s vedením účetnictví a s daněmi pomůže. Začněte hned – zpracováním daňového přiznání k dani z příjmu právnických osob 2020 profesionály.

Účetnictví a daně od DYPE

Společnost DYPE vám ušetří čas i peníze. Čas proto, že s firmou lze komunikovat zcela na dálku. Peníze proto, že se vyhnete chybám a sankcím.

Podání daňového přiznání k dani z příjmu právnických osob online je naprostou samozřejmostí. Nikam nedocházíte, firma zpracuje vše na dálku, přitom precizně a bezpečně. Společnost se zaměřuje především na malé a střední firmy, často na startupy. Jde o společnosti, které jedou často na doraz, včetně jejich vedení, jež má k tomu všemu ještě povinnost hlídat všechny administrativní záležitosti, včetně účetnictví a daní. Někdy firmy ještě nemají ani vlastní účetní, nebo potřebují zajistit kontrolu a ověřit správnost účtování i daňových náležitostí. To vše v DYPE umí.

Jak se s DYPE spolupracuje?

S firmou podepíšete plnou moc pro podání a zpracování daňového přiznání k dani z příjmu právnických osob. Dojde k předání podkladů. Obvykle stačí zajistit vzdálený přístup do účetního software. V DYPE pak provedou analýzu účetních dat, podívají se na možná rizika a připraví návrh optimalizací, díky kterým můžete na daních ušetřit. Pro management firma shrne závěry a po odsouhlasení daňového přiznání podá vše u příslušného finančního úřadu. Pro vás to znamená méně stresu, eliminaci zbytečných rizik a chyb ve zpracování podání, ale i jistotu, že se vše zvládne včas.

Dopřejte si relax. Kde hledat ubytování?

Toužíte po odpočinku, relaxaci a klidu od všedních pracovních dní? Dopřejte si dovolenou na samotě, u lesa nebo v příjemném prostředí u vody. Stránka chaty k pronájmu Vám nabízí výborné možnosti ubytování a v neposlední řadě i zajímavé tipy na výlety. Klikněte například na podstránku ubytování Lednice a rezervujte si pobyt přímo u majitele. Je tak mnoho krásných míst v našem rodném Česku, stačí si jen vybrat co Vám nejvíce vyhovuje.