Jak proměnit koupelnu v ráj na zemi? Chce to vsadit na správný sprchový set

Při přestavbě koupelny máte tolik možností, ze kterých můžete vybírat, že se člověku až zatočí hlava. Jak si vybrat to nejlepší a vědět, že jste se skutečně rozhodli správně? Klíčem k úspěchu při rekonstrukci koupelny je vsadit na kvalitu. Tak si totiž můžete postavit koupelnu snů, která vám vydrží spoustu let.

Široký výběr tvarů, barev i velikostí sprchových setů

Jakmile se rozhodnete pro barevnou paletu a sladíte barvu podlahy s barvou obkladů na zdi, nastává čas na výběr sprchové sady. Výhodné sprchové sety z kvalitních materiálů a v moderním i tradičním provedení není nijak složité sehnat. Doby, kdy byl v hobby marketu k dostání jeden typ hlavice, držáku a sprchy jsou naštěstí již dávno pryč.

Nebeské lázně máte na dosah

Současná doba dovoluje vybírat si nejenom z různých tvarů a velikostí hlavice, ale také si volit barvy. Například luxusní sprchová sada Deante Corio se skládá z hranaté dešťové sprchové hlavice a zaručuje příjemnou relaxaci při každém sprchování.

Zapomeňte na nudu a vsaďte raději na moderní varianty

Nudí vás klasické lesklé chromové provedení sprchových setů? V duchu nejnovějších koupelnových trendů můžete upřednostnit matné černé sprchové sety, retro lesklé bronzové nebo přepychové lesklé zlaté. Nenechte se při zařizování své vysněné koupelny ničím limitovat a sáhněte po materiálech, po kterých toužíte. Díky tomu si totiž vytvoříte koupelnu snů. Jaký materiál a barevné provedení sprchového setu u vás zvítězí? Nebojte se nechat se inspirovat moderními sprchovými trendy a splnit si svůj sen o dokonalé koupelně. Při sázce na kvalitní materiály budete mít koupelnu snů, která bude perfektně vypadat a vydrží vám spoustu let. Každá koupel tak bude příjemnou relaxací pro všechny vaše smysly.

Publikováno: 30. 09. 2022

Kategorie: Bydlení

Autor: Romana Dohnalová