Briliantové šperky zazáří také na kabelkách oblečení či botách

Brilianty jsou neodmyslitelně spojovány významnými událostmi a osudovými ženami. Proto si pod nimi nejčastěji okamžitě představíme zásnubní prsteny, náhrdelníky či diamantové náušnice. Neměli bychom však zapomínat i na ty menší zástupce briliantových šperků jako jsou přívěsky nebo manžetové knoflíčky pro dokonalé gentlemany.

Briliantový přívěsek jako dárek na celý život

Briliantový přívěsek je ideální dárek například k narození dítěte. Bude jej provázet celým životem a lze ho brát také jako investiční záležitost, která se časem zhodnocuje. Jak dítě poroste, může se přívěsek z řetízku stát například zářivým doplňkem kabelky, oblečení i bot. Záleží na volbě motivů, ale minimalistický styl je vždy velmi nadčasový. Vždy však brilianty nechte samostatně vyniknout a nekombinujte s dalšími aplikacemi na oblečení, doplňcích či obuvi. Jedinou výjimkou je stylově i materiálově odpovídající vrstvení náramku, či jemných řetízků.

I k mužům patří briliantové šperky - v podobě manžetových knoflíčků

Pravdou je, že muži sní spíše o luxusních autech než o briliantových špercích, ale ani v tomto směru nejsou diskriminováni. Pokud máte doma gentlemana, který umí překvapit pozvánkou na ples či do opery nebo se pravidelně či občas zúčastňuje honosných večerů, není co řešit. Do výbavy se mu určitě budou hodit luxusní briliantové manžetové knoflíčky. V páru můžete k sobě šperky, šaty a manžetové knoflíčky ladit. Ale i samostatně si každopádně můžete být jisti, že jste jeho slavnostní outfit briliantovými knoflíčky vyšperkovali k dokonalosti. Brilianty se zkrátka hodí pro každého bez rozdílu věku. Najděte si ten pravý…

Publikováno: 25. 11. 2019

Kategorie: Móda&styl

Autor: Romana Dohnalová