Tipy

Hledáte dobrou veterinární kliniku v Praze? Doporučujeme vám MetropoleVet

Svého domácího mazlíčka milujete nade vše. Dopřáváte mu nejkvalitnější granule, kupujete nové a nové hračky, zahrnujete ho láskou a maximální péčí. Do té patří i nejlepší veterinární služby. Víme, na jaké klinice jsou spokojená pražská domácí zvířata. Představujeme vám MetropoleVet, špičkovou kliniku a veterinární chirurgii v Praze.

Příběh kliniky

Za vznikem kliniky stojí MVDR. Samuel Evinic, který už jako malý chlapec miloval zvířata. Vyrůstal mezi psy, kočkami a dalšími domácími zvířaty. Když se rozhodoval, jakou zvolí školu a budoucí povolání, nemusel dlouho přemýšlet. Studium veterinárního lékařství dokončil v roce 2010. První zkušenosti získával na non-stop klinikách v Brně a v Praze. V roce 2015 pak založil svou vlastní kliniku, a to MetropoleVet.

Spolu s ním na klinice pracují další čtyři šikovní lékaři a tři milé sestřičky. Stejně jako pan zakladatel milují zvířata, což je poznat na jejich starostlivém a citlivém přístupu ke všem pacientům. Páničci jsou se zdejší péčí spokojení a vracejí se. Ročně klinika ošetří více než 11 000 zvířat.

Co všechno zde můžete řešit?

Odpověď je jednoduchá: všechno. Díky modernímu vybavení a vlastní laboratoři zde můžete přijít jak na běžné ošetření či očkování, tak na složitější zákrok či náročnější vyšetření z různých veterinárních oborů. Na klinice se vyznají v dermatologii, oftamologii, kardiologii ji stomatologii. Spokojení budete také tehdy, když budete potřebovat veterinární ortopedii Praha.

Klinika provádí kastraci psů, koček, králíků, fretek i morčat. Chovatelům poskytuje komplexní poradenství v plánování kryti i péči o březí fenu, je připraveny zakročit v případě komplikací během porodu. Sháníte kvalitní granule, účinné přípravky proti parazitům nebo šampon? Součástí kliniky MetropoleVet je specializovaný obchod, ve kterém všechno pořídíte.

Dopřejte si relax. Kde hledat ubytování?

Toužíte po odpočinku, relaxaci a klidu od všedních pracovních dní? Dopřejte si dovolenou na samotě, u lesa nebo v příjemném prostředí u vody. Stránka chaty k pronájmu Vám nabízí výborné možnosti ubytování a v neposlední řadě i zajímavé tipy na výlety. Klikněte například na podstránku ubytování Lednice a rezervujte si pobyt přímo u majitele. Je tak mnoho krásných míst v našem rodném Česku, stačí si jen vybrat co Vám nejvíce vyhovuje.