Hledáte dobrou veterinární kliniku v Praze? Doporučujeme vám MetropoleVet

Svého domácího mazlíčka milujete nade vše. Dopřáváte mu nejkvalitnější granule, kupujete nové a nové hračky, zahrnujete ho láskou a maximální péčí. Do té patří i nejlepší veterinární služby. Víme, na jaké klinice jsou spokojená pražská domácí zvířata. Představujeme vám MetropoleVet, špičkovou kliniku a veterinární chirurgii v Praze.

Příběh kliniky

Za vznikem kliniky stojí MVDR. Samuel Evinic, který už jako malý chlapec miloval zvířata. Vyrůstal mezi psy, kočkami a dalšími domácími zvířaty. Když se rozhodoval, jakou zvolí školu a budoucí povolání, nemusel dlouho přemýšlet. Studium veterinárního lékařství dokončil v roce 2010. První zkušenosti získával na non-stop klinikách v Brně a v Praze. V roce 2015 pak založil svou vlastní kliniku, a to MetropoleVet. Spolu s ním na klinice pracují další čtyři šikovní lékaři a tři milé sestřičky. Stejně jako pan zakladatel milují zvířata, což je poznat na jejich starostlivém a citlivém přístupu ke všem pacientům. Páničci jsou se zdejší péčí spokojení a vracejí se. Ročně klinika ošetří více než 11 000 zvířat.

Co všechno zde můžete řešit?

Odpověď je jednoduchá: všechno. Díky modernímu vybavení a vlastní laboratoři zde můžete přijít jak na běžné ošetření či očkování, tak na složitější zákrok či náročnější vyšetření z různých veterinárních oborů. Na klinice se vyznají v dermatologii, oftamologii, kardiologii ji stomatologii. Spokojení budete také tehdy, když budete potřebovat veterinární ortopedii Praha. Klinika provádí kastraci psů, koček, králíků, fretek i morčat. Chovatelům poskytuje komplexní poradenství v plánování kryti i péči o březí fenu, je připraveny zakročit v případě komplikací během porodu. Sháníte kvalitní granule, účinné přípravky proti parazitům nebo šampon? Součástí kliniky MetropoleVet je specializovaný obchod, ve kterém všechno pořídíte.

Publikováno: 21. 11. 2019

Kategorie: Tipy

Autor: Romana Dohnalová