Kde nakoupit zaměstnancům pracovní trička s dlouhým rukávem?

Firmy mají v podstatě dvě možnosti. Buď zaměstnancům dají nějaké peníze a nechají je vybrat si pracovní oblečení samostatně, nebo jim ho zakoupí centrálně. Druhá varianta je zpravidla výhodnější. Proč je lepší nakupovat pracovní oblečení všem zaměstnancům jako firma? Zejména díky lepším cenám. Při nákupu ve velkoobchodu se dostanete na lepší částky, než kdyby si šel každý zaměstnanec koupit oblečení sám. Kromě toho můžete nechat oblečení hromadně opatřit logem firmy.

Kde sehnat atypické pracovní oblečení?

Klasické pracovní tričko, montérky nebo bundu seženete bez problémů. Co ale dělat, když máte nějaký specifičtější požadavek? Velký výběr má velkoobchod s oblečením Xfer. Pobočku má v Brně, ale zasílá do celé republiky. Veškerý sortiment si samozřejmě můžete prohlédnout online v e-shopu. Xfer je velkoobchod, neprodává čistě pracovní oblečení, ale také sportovní a další oblečení. V nabídce vyberete pro ženy, muže, dokonce i děti. A to v různých velikostech od nejmenších až po nadměrné. Prodává dokonce i velikosti 4XL.

Nakupte pracovní trika s dlouhým rukávem

Ve velkoobchodě Xfer seženete dokonce i pracovní trička dlouhý rukáv. Vyberte si modely ke krku, nebo s větším výstřihem podle preferencí. Jsou z kvalitních materiálů a s vysokou gramáží, takže toho hodně vydrží. Ceny zjistíte po přihlášení se/registraci. Jelikož jde o velkoobchod, ceny se nezobrazují všem, kdo webové stránky otevřou.

Nechte si pracovní oblečení opatřit potiskem

Na pracovní oblečení je vhodné přidat firemní logo. Můžete si vybrat, zda půjde o výšivku, či potisk. Firemní logo stačí dodat v křivkách ve formátech .ai nebo .cdr. Pokud ho nemáte, lze se domluvit na grafické úpravě ze strany Xfer. Všechno je o dohodě, i termín zhotovení potisku nebo individuální balení do sáčků.

Publikováno: 25. 12. 2022

Kategorie: Móda&styl

Autor: Romana Dohnalová