Máte rádi produkty z rodinných farem?

Upřednostňujete kvalitu? A rádi byste skvělý nákup plný čerstvých potravin obdrželi přímo až domů, před vaše vrátka? Nic není nemožné! Protože na vaši objednávku je nachystaná kamenná prodejna Farma U Ivušky v Táboře v blízkosti autobusového nádraží! Pokud budete mít chuť prohlédnout si produkty, které nabízí, můžete rodinný obchůdek navštívit osobně anebo si nabízené potraviny vyhlédnout přímo na webovém portále. „Ivuška“ funguje pro rozvoz potravin Táborsko a jižní Čechy, takže, pokud máte chuť na farmářské produkty plné výrazných a příjemných chutí, neváhejte a objednávejte již nyní. Krámek plný vůní a příjemné atmosféry je vám k službám. V nabídce najdete především české potraviny se zárukou kvality, a to od lokálních, sice, malých hospodářů, ale s velkým srdcem.

Milujete chuť „pravého masa“?

Rodinný obchůdek nenabízí žádné náhražky, ale především kvalitní výrobky soukromých zemědělců. Poznejte plnou chuť rodinných receptur masa z farem, jako jsou například srnčí paštička, jehněčí pečínka anebo hovězí maso na drceném pepři.. Když si namažete opečený chléb topinkovou směsí či na kváskovém chlebíku ochutnáte pravou škvarkovou voňavou pomazánku, nebudete už chtít jinak. Okusili jste někdy z farmářských uzenin Mufloní salám anebo Chorizo vlnku od pana Kazdy z Úpice? Kdybyste věděli, jak chutná, již nyní by se vám sbíhaly sliny…

Nemusíte maso, ale zvládnete ryby…?

Pak zvyšujete laťku konzumentů ryb v České republice, protože, bohužel, ryby stále nepatří do našeho běžného denního jídelníčku. A to je škoda, protože, jak známo, ryby obsahují důležité omega3 mastné kyseliny. A proto i rodinný krámek nabízí ryby od farmáře, jako jsou například filety z klasického kapra, případně i rybí pochoutky. Milovníci ryb a rybích výrobků ocení vynikající loupané sledě, sultánské závitky, řízný rybí šleh či také matesy s cibulkou.

Publikováno: 09. 03. 2022 / Aktualizováno: 12. 06. 2023

Kategorie: Lifestyle

Autor: Romana Dohnalová