Zpříjemněte si odlet na dovolenou a zaparkujte svůj vůz na letišti v Praze

Chytáte se vycestovat do zahraničí a je pro vás nejpohodlnější dojet na letiště vlastním automobilem? Z parkování na letišti v Praze nemusíte mít žádné obavy. Své auto předáte, a následně i vyzvednete, bez problémů a rychlostí blesku.

Parkování na letišti v Praze jednoduše a rychle

Jak na snadné parkování na letišti v Praze? Stejně jako si dopředu sjednáváte nezbytná cestovní pojištění a ubytování, rezervujete si své místo na parkovišti ve vámi zvoleném termínu. Tím vám odpadne starost s hledáním místa pro auto a v den odletu budete mít jistotu, že pouze předáte klíče od svého vozu zaměstnanci parkoviště a odletíte vstříc novým zážitkům.

Co se bude dít s vaším autem po dobu vašeho pobytu mimo Českou republiku?

Jak to vše proběhne a co se bude dít s vaším vozem, zatímco vy budete na pláži popíjet koktejly a opalovat se? Jakmile odevzdáte zaměstnanci parkoviště klíče od svého vozu, dopraví vaše auto na bezpečné místo, kde bude po celou dobu vaší dovolené pod dohledem. Okolí parkoviště na letišti je opatřeno ostnatým drátem, v parkovišti jsou umístěné kamery a nechybí ani zaměstnanci ostrahy. To vše po dobu 24 hodin denně. https://www.youtube.com/watch?v=pZE26YfBIxg

Jak své auto po příletu vyzvednout?

Podle aktuální pandemické situace proběhne odevzdání a předání klíčů od vozu buď kontaktně, nebo bezkontaktně. Následně si již své auto můžete odvézt z příslušného parkovacího místa, o kterém budete informováni. Parkování na letišti v Praze je opravdu snadné a bezpečné. Po celou dobu vašeho pobytu v zahraničí bude o vůz skvěle postaráno, bude pod neustálým dohledem kamer i zaměstnanců ostrahy a nehrozí žádná rizika jeho odcizení. Vám díky tomu odpadnou hned dvě starosti. Obava o to, co se děje s vaším vozem a obavy z toho, jak se dostat z letiště domů. Užijte si svůj pobyt v zahraničí na maximum a péči o své auto přenechte jiným.

Publikováno: 28. 07. 2022

Kategorie: Cestování

Autor: Romana Dohnalová