Přichází podzim - ideální čas na mikinu od Bastardů!

A je to tu. Léto se úspěšně přehouplo do podzimu a měla byste si ho začít úžívat plnými doušky. Není nad romantickou procházku v parku, kde stromy hýří pestrobarevnými kombinacemi a příroda se pozvolna připravuje na příchod zimy. A protože teploty rychle klesají, neměla byste otálet s revizí šatníků. Téměř jistě dojdete k závěru, že je ta správná doba na pořízení několika nových kousků. Chcete-li letošní podzim prožít s úsměvem na rtech, udělejte si radost stylovou mikinou s originálním potiskem. Anebo rovnou několika kousky z Bastard.cz. Třeba se vám budou líbit naše úlovky.

Nejdu s davem

Máte pocit, že neustále vzdorujete většině a cítíte se, jakoby jste se drala proti proudu? Pak je dámská mikina stvořená právě pro vás. Co na tom, že vás pokládají za černou ovci rodiny, někdo se prostě lišit musí. Buďte hrdá na to, že nepatříte ke stádu a dejte to ostatním najevo stylovou mikčou.

Čičina

Přestaly vás bavit neustálé narážky okolí? Předejděte konfliktům tak, že si obléknete mikinu s naprosto jasným sdělením. Všechny kočičky zkrátka nejsou jen na mazlení, některé umí pořádně poškrábat. No a pokud jste naopak křehká povaha, alespoň ostatním vykouzlíte dobrou náladu. Kombinace černé a fuchsiové navíc vypadá skvěle!

Křídla

Říkají o vás, že jste hotový anděl? V tom případě vám bude mikina s potiskem andělských křídel slušet jako nic jiného. Tento kousek je samozřejmě vhodný i pro ďáblice, které rády provokují. Ať už patříte do jakékoliv skupiny, mikina se bude ve vašem šatníku vyjímat.

Coma

Leze-li vám krkem oblečení profláklých značek, bude se vám zamlouvat tento kousek. Ne, nejde o mikinu Puma – podívejte se ještě jednou a pořádně. Coma je velmi vtipná variace, která ostatním prozradí váš smysl pro humor vytříbený vkus pro módu. Vybrala jste si? V e-shopu Bastard.cz i jiné levné mikiny s originálními potisky. Tak na nic nečekejte a přichystejte se na podzim.

Publikováno: 23. 09. 2017

Kategorie: Móda&styl

Autor: Romana Dohnalová

Tagy: originální mikiny s potiskem | vtipné mikiny s potiskem