Seznamte se s Xfer - brněnský velkoobchod pracovní oblečení prodává i vyrábí

Je mnoho zaměstnání, která vyžadují nosit speciální oblečení. Musí jej nosit zdravotníci, kuchařky, automechanici, vojáci, hasiči, policisté, dělníci, svářeči, vlakoví průvodčí a mnoho dalších. Někdy je jejich účelem odlišit nositele od ostatních, jindy slouží jako bezpečnostní prvek, jejž není radno podceňovat. Jako pracovní oblečení může sloužit klasické tričko, svetr, vesta, bunda, ale i montérky, pracovní kalhoty či třeba zástěra. Požadavky jsou různé dle konkrétního zaměstnání. Některé oděvy byste možná nakoupili i v běžném obchodním řetězci, každopádně velkoobchod pracovní oblečení nabízí v širším sortimentu a při větších odběrech i za lepší ceny.

Při hromadné objednávce se dostanete na lepší ceny

Některé firmy dají zaměstnancům příspěvek na oblečení a nechají je, aby si ho pořídili sami. V drtivé většině případů je však výhodnější hromadný nákup. Pokud totiž nakoupíte ve velkém, zpravidla dostanete lepší cenu. A ještě si můžete pohlídat, že všichni zaměstnanci budou mít skutečně vhodné oblečení. Kdyby si někdo pořídil nevyhovující oděv a pak by v důsledku toho došlo k nějakému zranění, museli byste řešit zranění na pracovišti. Předejděte tomu vhodným pracovním oblečením.

Nechte si zhotovit i potisk nebo výšivku

Jestliže sháníte pracovní oblečení, navštivte Brno, velkoobchod pracovního oblečení Xfer je připraven k vašim službám. Samozřejmě si můžete objednat i online, ale v Brně má firma svou prodejnu, kde si prohlédnete vzorky. Na rozdíl od jiných společností pracovní oblečení nejen prodává, ale také vyrábí. Kromě toho je schopná ho opatřit potiskem či výšivkou. Nabízí se tedy možnost nakoupit pracovní oblečení ve firemních barvách a nechat na něj vyšít či natisknout logo společnosti. Sortiment zboží je obrovský od triček přes polokošile až po bezpečnostní vesty. Nechybí ani zástěry a další specifické typy oblečení.

Publikováno: 26. 01. 2020

Kategorie: Móda&styl

Autor: Romana Dohnalová