Bydlení

Nová pražská rezidenční čtvrť je ukázkou, jak má vypadat moderní bydlení

Dnešní nároky na bydlení neustále stoupají. Nikdo si zkrátka nechce odpustit své pohodlí, lidé touží po klidném životě a zároveň chtějí mít na rozsah veškeré vymoženosti, které představuje městský způsob života. Takové lokality patří k těm nejžádanějším a je to obecný trend moderního bydlení. A přesně mezi takové lokality také zapadá projekt Byty u parku, což je nově vznikající čtvrť na pražském Žižkově.

Blízko centra, ale také u parku

Pro tvůrce tohoto projektu bylo zásadní, aby se jim podařilo vytvořit moderní bydlení, které zajistí pohodový život a zároveň nabídne vše, co od bydlení dnes očekáváme. Důležitá samozřejmě byla volba samotné lokality, která v tomto případě navazuje na park Židovské pece.

Do tohoto prostoru zapadají byty na Praze 3 v rámci 11 bytových domů, kde najdete byty o různých dispozicích. Od těch nejmenších o 30 m2, až po ty největší, které přesahují 140 m2. Architekti se u těchto bytů zaměřili na to, abyste se v nich cítili skutečně jako doma. To znamená především:

  • Dostatek světla ve všech bytech
  • Chytré vnitřní uspořádání

Právě dostatečně prosvětlené byty jsou tím, co by dnes mělo být u moderního bydlení naprostou samozřejmostí. Dostatek světla v obytném prostoru totiž dobře působí na naši psychiku. Také z toho důvodu je v posledních letech taková oblíbila světlých barev v interiérech.

Občanská vybavenost

Zatímco samotné bydlení nabízí dokonalé možnosti pro relaxaci a sportovní aktivity díky přilehlého parku, zároveň ale nejste rozhodně stranou od městského života. Byty v Praze na Žižkově nabídnou dostatek kulturního vyžití a možností nakupování v okolí, nebo třeba mnoho míst, kde se můžete scházet s přáteli, třeba u dobré kávy. Nahrává tomu také blízkost Vinohrad. Tato nově vznikající rezidenční čtvrť zkrátka dokázala skloubit vše, co byste od moderního bydlení očekávali.

Dopřejte si relax. Kde hledat ubytování?

Toužíte po odpočinku, relaxaci a klidu od všedních pracovních dní? Dopřejte si dovolenou na samotě, u lesa nebo v příjemném prostředí u vody. Stránka chaty k pronájmu Vám nabízí výborné možnosti ubytování a v neposlední řadě i zajímavé tipy na výlety. Klikněte například na podstránku ubytování Lednice a rezervujte si pobyt přímo u majitele. Je tak mnoho krásných míst v našem rodném Česku, stačí si jen vybrat co Vám nejvíce vyhovuje.