Tajemství dámské kabelky

Dámské kabelky jsou pro muže opředené obrovským tajemstvím. Naprosto nechápou, co všechno v nich ženy nosí a jak se v tom ženy vyznají. Přesto jsou pro ženy nepostradatelné. Vejde se do nich deštník, peněženka se spoustou karet, telefon, klíče, kosmetická taštička a mnoho dalších nezbytností. Ženy jsou velmi vynalézavé a jsou rády připravené. Pokud jde o kabelku a věci, co v ní ženy nosí, často se dámské kabelky změní v bermudský trojúhelník, protože věc, kterou v ní právě hledáme v danou chvíli prostě ne a ne najít.

Co to v té kabelce všechno nosíme

Možná se vám to už také stalo. Muž si postěžuje, že má z nových bot puchýř na noze a vy vytáhnete z kabelky speciální náplast na puchýře. Jindy na zahradní party při potřebě otvíráku vytáhnete multifunkční nožík. Během uvíznutí v koloně na dálnici v parném létě máte v kabelce láhev s vodou, osvěžovač na obličej a proteinovou tyčinku. Muž vedle vás povytáhne obočí a místo, aby zajásal, zeptá se tak trochu s opovržením: Co v té kabelce proboha všechno nosíš? Voda se mu ale hodí, protože padá žízní a náplast taky, protože díky puchýři nemůže udělat už ani krok. A z jakých kabelek ty poklady vytahujeme? Nejoblíbenější jsou dámské kožené kabelky, které vydrží léta a časem získají nadčasovou patinu. Luxusní kožené kabelky jsou stále v kurzu. Kabelky jsou vášní, která ženy spojuje.

Žena je vždy připravená, jako skaut

Sportovní kabelky vám dovolí schovat věci na cvičení včetně oblečení a tenisek. Kabelky Guess umí být prostorné a krásné současně. Tyhle luxusní kabelky nejsou jiné. Takové značkové Guess kabelky vás mnohdy překvapí ještě mnohem víc. Kromě běžných věcí se v takové kabelce skrývá svačina, pár nezaplacených pokut na parkování a velké množství věrnostních kartiček. Zkuste nahlédnout do svých kabelek cizíma očima. Možná je jejich obsah opravdu trochu podivný, ale pokud vám to tak vyhovuje, není třeba to měnit. V dámské kabelce prostě nesmí chybět nic, co bychom mohli potřebovat. Stačí si vybrat tu pravou.

Publikováno: 12. 10. 2018

Kategorie: Móda&styl

Autor: Romana Dohnalová