Potřebujete stěhovat velké stroje? Víme, kdo vám pomůže

Máte firmu, v níž se pracuje s těžkými stroji? Řešíte nyní logistiku, protože se musíte stěhovat? Dnes to není nic těžkého. A to ani dokonce, když expandujete do zahraničí a potřebujete přemístit právě tyto objemné stroje.

Přeprava těžkých strojů – firma

Logicky nedisponujete prostředky, s nimiž byste mohli stěhovat objemná zařízení. Pokud to není váš obor. I když se jedná o mohutná zařízení, na přesun jsou senzitivní, a když se něco poškodí, škody mohou jít do miliónů. Proto se obraťte na profesionály ve svém oboru. Přeprava těžkých strojů není nijak složitá, pokud to má někdo v malíčku. Klidně se dají transportovat celé továrny. A vy budete neustále v kontaktu s pracovníky firmy, což je skvělé i v případě přesunu do zahraničí, protože zde nebude žádná jazyková bariéra. Naopak vám pomohou zorientovat se v nařízeních příslušné země, protože mají zkušenosti. Vy se nebudete nijak stresovat, že by něco nevyšlo, zpozdilo se nebo poškodilo. Jednou ze spolehlivých firem v tomto oboru je společnost AIS EURELO.

Přeprava strojů – co je třeba zařídit?

Firma poskytuje logistická řešení ve sféře přemístění nebo instalace kapitálových strojů a zařízení v národním i mezinárodním měřítku. Tým společnosti zajistí kompletní přesun strojního zařízení po celém světě, servis zahrnuje i odstraňování strojů, instalaci a přemístění, strojírenství a elektrotechniku, technické a komplexní zvedání a správu CDM a další sblížené služby. Pokud se nacházíte v situaci, kdy potřebujete přestěhovat firmu, pak víte, na koho se obrátit. AIS EURELO je zárukou perfektního servisu, jelikož je vedoucí silou v oblasti mezinárodního stěhování již po více než 40 let. Má zkušenosti v oblasti průmyslového stěhování a přepravy strojů od výroby až po třeba farmacii, takže zvládá i velmi specifické obory. S ní bude přeprava strojů hračka.

Publikováno: 27. 07. 2023

Kategorie: Finance

Autor: Kamila Štajnerová