Máte doma vousáče? S těmito dárky pro muže stoprocentně zabodujete!

Máte doma chlapa, kterému to na tváři roste, a rádi byste ho k narozeninám, svátku nebo jen tak z lásky originálně obdarovali? Pak tu pro vás máme tipy na dárky pro vousáče, kterými nejenže uděláte své mužské polovičce radost, ale zároveň jí zpříjemníte každodenní péči o pěstovaný porost na tváři. A co víc si přát, než elegantně a sexy vzhlížející doprovod, no ne?

Moderní zastřihovače vousů pro udržení ideálního tvaru a délky strniště

Neefektivnější způsob k udržení ideálního tvaru a délky vousů představují moderní zastřihovače. Ať už tvář vašeho milého nebo třeba dospělého syna zdobí plnovous, strniště, bradka, kotlety nebo knír, díky širokému spektru snadno nastavitelných nástavců naleznete na trhu ideální řešení pro každý druh vousů. Zastřihovač vousů v dnešní době pořídíte nejčastěji v rozpětí od 500 do 2 000 korun, přičemž na výši cenovky má vliv vícero parametrů. Vedle značky výrobku je to možnost nabíjení, výdrž baterie či materiál břitů. Ty jsou nejčastěji z nerezové oceli, titanu a keramiky. Jejich společnou vlastností je odolnost proti korozi. Požadujete-li od čepele nožů vzhledem k častému a dlouhodobému užívání co možná nejdelší životnost, volte titanové břity, které jsou samoostřící a lze je omývat vodou.

Voděodolné zastřihovače vs omyvatelné: Jaký je mezi nimi rozdíl?

Roli hraje i voděodolnost. Zastřihovače, které jí disponují, můžete nerušeně a bez rizika používat i po čas sprchy, aniž byste se museli obávat poškození zařízení. Navíc se jednoduše udržují. Jinak je tomu u omyvatelných zařízení, která sice do styku s vodou přijít mohou, ale jsou určené k použití na sucho.

Zastřihovače pro fajnšmekry

Pokud máte doma vousáče-fajnšmekra, budete potřebovat něco extra. Jako třeba zastřihovač vousů s vysáváním, které zamezuje tvorbě nepořádku po koupelně. Zastřihovač vousů s laserovým naváděním zase porost na tváři upravuje s bezkonkurenční přesností. Sami o sobě si stojí zastřihovače 2v1, kterými si jednak upravíte vousy, a jednak je můžete použít i pro zastřihnutí vlasů.

Hřebínek na vousy se vždycky hodí!

Jako další tip na dárek pro vousáče doporučujeme hřeben na vousy, který by neměl chybět ve výbavě žádného muže, který si jimi pročeše vousy a upraví je do uceleného tvaru. Zároveň odstraní ty vypadané a jako vedlejší efekt navíc promasíruje pokožku. Hřeben na vousy pořídíte v širokém rozpětí od 100 do 1 000 korun. Zda se rozhodnete pro osvědčenou klasiku, anebo třeba štětiny z divokého prasete, je už jen a jen na vás.

Olej na vousy pro změkčení, hydrataci i příjemnou vůni

Aby porost na tváři vašeho miláčka vypadal skutečně elegantně, je třeba mu vedle zastřihnutí a pročesání dopřát i změkčení, hydrataci a potřebnou výživu. To zvládne kvalitní olej na vousy obsahující přírodní zdroje, který pořídíte od 150 do 1 200 korun. Vousy se po jeho aplikaci na jedné straně přirozeně lesknou a příjemně voní, zatímco na druhé straně se nelámou ani netřepí.