Podzim je nejkrásnější ze sedla kola – „řeší to značka Thule“

Dopadá na vás deprese, že končí léto a je po dovolených? Zapomeňte na to. Přichází nejkrásnější čas pro výlety na kole – podzim. Ne každému je letní ježdění na kole příjemné a mnozí preferují pro výlety na kolech spíše jaro a podzim. A právě podzim je skutečně nejkrásnější. Po přechodném ochlazení a nepříznivém počasí, které pravidelně přináší monzun na přelomu srpna a září, nastává krásné babí léto a po něm ještě téměř dva měsíce skvělého počasí pro ježdění na kole. Jste na to připraveni? Nestačí mít jen vhodné oblečení. Vybavte se tak, abyste nemuseli už posté projíždět ty stejné trasy v okolí. Vydejte se na kole dál s autem. Pro víkendové výlety na kole, ale i pro podzimní dovolenou, budete opotřebovat především nosiče kol. Nejprestižnější značkou je Thule.

S Thule na kole

S výrobky bezpečně převezete kamkoliv kola celé rodiny, a nejen to. Ideální je pořídit si střešní box, díky kterému se vám uvolní v autě prostor. Ten by jinak zabírala zavazadla. Autoboxy na střechu, nazývané též rakve, nabízí snadný a rychlý přístup k zavazadlům. Ty jsou v boxu navíc velice bezpečně uzavřeny, i když zrovna necháte automobil někde zaparkován. V boxu lze nosit též různé neskladné sportovní potřeby a vejde se do něj i složený kočárek. K autoboxu se dá obvykle přistupovat z obou stran. Jako milovníci cyklistiky budete potřebovat i vhodný nosič na kola. Běžně se nabízí střešní nosiče kol, nosiče kol na páté dveře, ale i nosiče kol na tažné zařízení. Ty jsou v případě, že máte na střeše střešní box, nejvýhodnější. Lídrem na trhu v prodeji nosičů kol je právě značka Thule.

Produkty Thule za dobré ceny

Sortiment Thule výrobků nabízí e-shop Filsonstore.cz. E-shop prodává široký sortiment střešních boxů Thule, nosičů kol i další sortiment značky. Nechybí ani různé speciální příslušenství. Mile vás překvapí nízké ceny e-shopu.

Publikováno: 24. 08. 2020

Kategorie: Cestování

Autor: Romana Dohnalová