Správně sestavený mix reklamy přinese vašemu e-shopu znatelné zvýšení tržeb. Kde hledat pomoc?

Častým nešvarem mnoha majitelů online obchodů je myšlenka, že si dokáží sami nastavit ideální a výhodnou reklamu. Víte, proč jsou obchody s mnohamilionovými obraty tak úspěšné? Právě díky kombinaci mnoha druhů propagace sestavené profesionální společností. To je celé kouzlo úspěchu. Kde najít opravdové profesionály?

Bezpočet reklamních agentur se chlubí neuvěřitelnými výsledky dosaženými v řádech několika málo dní. Kdyby to bylo tak snadné, každý by vlastnil ten nejziskovější e-shop na trhu. Jak to je doopravdy? Reálné výsledky nepřichází přes noc a jedná se o dlouhodobý proces trvající týdny a měsíce. Takové výsledky vám poskytne pouze ověřená společnost sestávající z opravdových profesionálů, přičemž takových agentur zase tolik neexistuje.

Pozitivním příkladem je zajisté marketingová společnost SEO Consult, která je mezi svými klienty známá právě díky svým úspěchům na poli propagace. Poskytuje tým odborníků, mezi které patří zkušení SEO konzultanti, PPC odborníci, manažeři sociálních médií, copywriteři a mnoho dalších pomocníků. Velmi vyhledávanou službou je především jejich PPC reklama na Slovensku a často také PPC reklama v Polsku.

SEO Consult s vámi sestaví dlouhodobý reklamní plán, na jehož základě se budete moci těšit z velkého nárůstu objednávek a zvýšení povědomí o vaší značce. Na prvotní konzultaci s vámi projdou všechny možnosti, nastíní vám potenciál svých služeb a případně vám sestaví kompletní balíček reklam.

Následně se vám budou starat o vše potřebné a vám zbyde více času i energie na dělání toho, co máte rádi. Týden od týdne vám budou přibývat zákazníci a vaše tržby porostou.

Publikováno: 28. 04. 2022

Kategorie: Finance

Autor: Romana Dohnalová