Nevíte, kam v zimě za zábavou? Zamiřte do AquaCity Poprad

Zima je období, kdy se moc nejezdí na výlety a většina času se tráví doma. Lenošení občas neuškodí, ale po čase přestane bavit. Především rodiče malých dětí dobře vědí, o čem je řeč. Vyrazte do AquaCity Poprad. Tolik zábavy si jen tak někde neužijete! Děti se vyřádí, vy si odpočinete a všichni budete spokojení.

13 bazénů, spousta atrakcí a animační programy

V Aquacity Poprad si přijde na své každý. K dispozici je třináct venkovních i vnitřních bazénů. Některé jsou čistě plavecké, většina z nich však slouží k rekreaci. Jen si představte tu pohodu ve vodě s teplotou třicet pět stupňů! Z té se vám nebude chtít ven. Zábavu zajišťují tobogány, vodní koule, laser show v bazéně a další úžasné atrakce. Pro děti jsou připraveny hlídané koutky a zábavné animační programy. Pošlete své ratolesti se pořádně vyřádit a volný čas využijte k relaxaci v sauně, zajděte si na masáž nebo vyzkoušejte fish terapii či kryoterapii.

Nově otevřeno: Interklinik Poprad

Interklinik Poprad je nově otevřená klinika, kde se odborný tým postará o vaši krásu. Mezi nabízenými službami je botulotoxín, chemický peeling, laserové ošetření žilek na tváří, mezoterapie vlasů a další. Wellness pobyty v Popradu vám vrátí klid i sebevědomí.

Aquacentrum bez emisí

Atrakce a wellness služby nejsou jediné, proč je AquaCity Poprad tak dobrý resort. Jeho velkou výhodou je téměř nulový dopad na životní prostředí. Do ovzduší se nevypouštějí skoro žádné emise, spotřebovává se minimum elektrické energie. K lásce k životnímu prostředí se aquacentrum snaží učit také zákazníky. Za ekologii získal resort řadu ocenění: Green Globe, Green Apple Award, World travel Award a Hotel roku. Neváhejte a přijeďte se na oceňovaný aquapark podívat. Za jeho vznikem stojí Jan Telenský. Jeho prioritou jsou nejen spokojení zákazníci, ale i udržitelnost. Veškeré jeho projekty jsou proto navrženy v souladu s přírodou. Kromě AquaCity Poprad provozuje několik hotelů.

Publikováno: 19. 12. 2019

Kategorie: Cestování

Autor: Romana Dohnalová