Svatba? Jedině na Moravě

Máte rádi dobré víno? A ještě k tomu chystáte svatební hostinu? Pak by volba místa měla být jasná. Svůj nový stav zpečeťte přímo u zdroje, tedy tam, kde víno teče proudem. Kde to je? No přeci na Moravě!  Je samozřejmě jasné, že není ani tak důležité, kde se berete, jako spíš koho si berete. To ale nic nemění na faktu, že svatba by měla být nezapomenutelným zážitkem. Proto ji zřejmě plánujete pečlivě a s náležitým předstihem. A na nic nezapomeňte!

Svatba na jižní Moravě

Zadáte-li si do vyhledávače pojem svatební místa jižní Morava, svatba jižní Morava či svatba na jižní Moravě, rozbalí se před vámi nespočet možností. Své ano si můžete říci na zámku, v kostele, na louce, na zahradě nebo přímo na vinohradu. Okusit se vám nabízí pravá moravská svatba s kroji a cimbálovkou. Možnosti dnes jsou téměř neomezené.

Hostina ve vinném sklípku

A svatební hostina? Když už se rozhodnete říci si ano na Moravě, bylo by hříchem slavit někde jinde než ve vinném sklípku. I těch po celé jižní Moravě najdete spoustu. S pořádáním svateb ale všechny své zkušenosti už nemají.

Hurá na Mikulovsko!

Svatební profesionály nabízející dokonce služby svatební manažerky ale rozhodně najdete například ve Vinařském dvoře na faře – rodinném vinařství Holánek (https://www.vinarskydvurnafare.cz/svatby/), v příjemném prostředí ve dvoře historické barokní fary v mikulovské vinařské podoblasti.

Výjimečné okamžiky na výjimečném místě

Klid, komfort a kvalitní víno – to je samozřejmě základem, vždyť jsme na jižní Moravě! To vše vás na tomto jedinečním místě čeká. Místní zrekonstruovaný a dvě století pamatující vinný sklep dokonce zve na profesionálně organizované degustace. Ideální místo nejen pro svatby, ale i firemní akce všeho druhu. Je totiž známo, že jakýkoliv kolektiv se nejlépe stmeluje se sklenkou dobrého vína v ruce.

Ubytování na faře

A komu se nebude chtít domů – to zřejmě nikomu, ten na faře může i přespat. Věřte, že na ubytování v magickém prostředí Vinařského dvora na faře hned tak nezapomenete a rádi se sem budete vracet. Příště třeba s celou rodinou, kterou jistě uchvátí blízké cyklostezky - jedna z nich vás dovede až do Vídně.

Na sklenku vína, nebo na kolo?

Pak zřejmě bude těžké dát dohromady program a odpovědět si na otázku, zdali dát přednost vínu, nebo kolu. My osobně doporučujeme nejdříve vyrazit na kolo a dát si trochu do těla a večer strávit ve vinném sklípku. https://youtu.be/PmM4pAbGSUs

Publikováno: 18. 09. 2018

Kategorie: Lifestyle

Autor: Romana Dohnalová

Tagy: svatba jižní morava | svatba na jižní moravě