Ještě nemáte označené dětské oblečení do školy či školky? Je právě ten nejvyšší čas

Který rodič to nezná? Děti mají stejné oblečení a vy je potřebujete odlišit. Jak na to? Něco vyšít? Popsat fixem? Máme moderní a zábavné řešení. Razítko na textil.

Skvělá razítka na oblečení

Kde je hodně dětí, je i hodně oblečení. A tyto kousky se mezi sebou míchají. Spolužáci nebo klidně i sourozenci pak neví, co je čí. Odlišit oblečení není snadné. Leckdy má škola požadavky na stejný úbor. Dost často nakupují maminky ve stejných řetězcích. Jak tedy oblečení mezi sebou rozeznat? Když jsme byli malí, právě maminky nám po nocích vyšívaly různé ornamenty na oblečení, aby tam byl hezký obrázek. Nebo jednoduše používaly fixy na textil. Každý způsob má ovšem svá „ale“. Výšivky škrábou, fixy se zase rozpíjí a ztrácí. Znáte však razítka na oblečení? Nyní je ideální možnost si je pořídit. Škola je za dveřmi a vy máte před sebou nákupy nejen sešitů, penálů či tašek (mimochodem i na tyto předměty lze razítka využít), ale i oděvů pro caparty. S těmito razítky snadno označíte věci na tělocvik, tábor a pro další příležitosti. Razítko na textil – na oblečení se dají aplikovat vkusně a s nápadem. Razítko je navíc levné, přitom kvalitní řešení. Rovněž ušetříte čas i sobě, když nebudete muset vyšívat po nocích jmenovky.

Jmenovky na oblečení pro děti – aplikace

Použití je snadné. Zvládne to i dítě, se kterým se zabavíte. Oděv dáte na tvrdý a nesavý podklad. Nejlepší bude, když bude oblečení vyžehlené, aby se vám razítko dobře aplikovalo a aby se tekutina rovnoměrně vsákla. Pro ochranu podložky samotné ještě doporučujeme dát pod oblečení list papíru, kdyby inkoust prosákl. Začnete tím, že ze spodní části razítka odstraníte kryt. Pro jistotu si udělejte zkušební otisk na papíře, abyste viděli, jestli se obrázek rovnoměrně nanese a v jaké poloze je, abyste motiv nenatiskli obráceně. Když toto otestujete, můžete razítkovat. Po použití nezapomeňte na razítko nasadit ochranný kryt, aby inkoust nevyschl.

Razítko na textil – na oblečení pro děti

Doporučujeme počkat 24 hodin, než oblečení vyperete, aby otisk pořádně zaschl. Samotný obrázek nemá žádné specifické požadavky, perte oblečení ideálně na 40 °C, což je běžné u potisků, aby jim barva nevybledla. A když jsme u barvy, tak vás potěšíme, že jmenovky na oblečení pro děti mohou mít různý kolorit. Klidně si tak můžete pořídit jiný odstín a budete mít jiný obrázek. Jak vidíte, jmenovka se hodí i pro děti ve školce, protože neumí ještě číst. Zajímá vás, kde seženete razítko na textil? Prodává jej značka MAMACHICK. Ta vám vytvoří personalizované razítko, kdy si vyberete kočičku, pandu, sovičku či veverku, po zadání jména si pak zvolíte obrázek z kategorie květů, zvířátek nebo mořského tématu. Co se týká inkoustů, tak můžete mít černý, modrý či červený. Razítko samotné vám vydrží až 50 praní, firma vám dá navíc zdarma náhradní inkoust, ten pak může být jiné barvy. Jak vidíte, jde o snadné, kvalitní a nápadité řešení.

Dětská aroma lampa - difuzér doTTERA

Když už jsme se ocitli v dětském světě, pak vám navrhneme ještě jeden tip. Znáte vůně do dětského pokoje? Třeba aroma lampa - difuzér doTTERA je skvělá. Nejde o pouhou funkční dekoraci, děti nadchne tvar vláčku, takže aroma lampa připomíná vlastně hračku. Tento produkt je navíc zábavný i proto, že má osvícení, takže jej můžete využívat i jako noční lampu. Samotný vláček má zvukové efekty, houká a pouští páru, takže se jedná o nápaditou hračku. A protože je pro děti, jde i o bezpečný artikl, například má automatický bezpečnostní vypínač. Ta co? Bude se hodit do dětského pokojíčku i k vám domů?

Publikováno: 05. 09. 2023

Kategorie: Děti

Autor: Adéla Vránová