Jaké výhody přinese vašemu obchodu zavedení kvalitní PPC reklamy?

V současné době existuje v internetovém prostředí téměř nepočitatelné množství možností propagace. Jednou z těch nejzákladnějších je samozřejmě všemi využívaná platba za proklik, která má potenciál přinést vám velké obraty za minimální investice. Jaké jsou výhody tohoto běžného způsobu?

Plaťte jen za uskutečněnou návštěvu

Tento druh propagace je uplatňován především na populárních srovnávačích zboží, jakými je všemi oblíbená Heureka, Zboží.cz, Google nákupy, Glami a tak dále. Drtivá většina potenciálních zákazníků hledá vhodný produkt právě přes tyto portály. Napíší tak do jejich vyhledávacího okénka například výraz „běžecké boty“ a posléze se před nimi ukáže seznam obchodů nabízejících toto zboží. Statistika mluví jasně. Drtivá většina všech nákupů se uskuteční v několika prvních zobrazených obchodech. Kouzlo kvalitně provedené PPC reklamy tkví v tom, že vás bude pravidelně a často ukazovat na prvních příčkách tohoto vyhledávání. Stejným způsobem to funguje i v zahraničí, k čemuž pak slouží například PPC reklama ve Švýcarsku nebo PPC reklama ve Francii. Velká výhoda je placení pouze v případě, kdy díky tomuto zobrazení zákazník klikne na váš e-shop. Za jeho návštěvu tak zaplatíte pár korun.

Profesionální agentura maximálně využije potenciál této propagace

Rozhodně si nechte zařídit celý proces nastavení ověřenou firmou zaměřující se na tuto oblast. Jedině ta totiž dokáže vše vytvořit tak, abyste za co nejmenší investice měli co největší příliv nových zákazníků. Jednou z nejkvalitnějších firem je PPC Profits, jejíž odborníci dokáží maximálně využít potenciál tohoto oblíbeného způsobu zviditelnění se. Vsaďte na profesionální služby a nesnažte se nastavit si vše svépomocí. Jedině tak opravdu využijete svou investici a získáte větší obrat.

Publikováno: 28. 04. 2022

Kategorie: Finance

Autor: Romana Dohnalová