Zařizujete interiér? Inspirujte se!

„Dáme si do bytu vázu, pod vázu stůl, ke stolu židli, neb, kdo židli má, bydlí,“... zní text staré známé známé písně. A skutečně, kdo židli má, ten opravdu bydlí, nemyslíte? Zařizování se a pořizování nového nábytku je velmi vzrušující záležitostí. Vždyť jeho prostřednictvím dáváme osobitou tvář svému domovu, v němž strávíme velkou část svého života.

Aby se byt či dům stal domovem

Domov by měl být osobitý, a především útulný. Nechte se vést svou intuicí, dejte mu něco ze sebe, svůj vlastní rukopis. Obklopte se tím, co máte rádi, ať již se jedná o fotografie, či suvenýry z cest. Tyto drobnosti mu dodají šarm a notnou dávku osobitosti.

Inspirace na internetu

Spoustu nápadů najdete na internetu. Najděte si chvilku a inspirujte se fotografiemi povedených interiérů z pera profesionálních designérů třeba na stránkách https://www.atan.cz/. To je velmi dobře zásobený e-shop s nábytkem a navíc jeden z nejdéle existujících internetových, ale i kamenných obchodů v ČR. Seženete tu židle, křesla, stolky, pohovky, nábytek do ložnice, obývacího i dětského pokoje, zkrátka si tu můžete dům vybavit doslova od půdy pod sklep. A zdaleka nejenom to.

Vybírejte na internetu

Na hlavní stránce najdete akční zboží a jednotlivé sekce rozdělené podle segmentů. Vaší pozornosti by však neměl uniknout odkaz již zmíněné inspirace, nacházející se zhruba ve druhé polovině hlavní stránky, ke které se dostanete rolováním. Ta je totiž plná inspirativních obrázků prodávaného zboží zasazeného přímo do interiéru a klient s jejich pomocí získá ucelenou představu o možnostech využití nabízeného zboží.

Více než produktová fotografie

To produktová fotografie sama o sobě nedokáže. Ne vždy naše fantazie pracuje na plné obrátky a dokáže si nabízený produkt zasadit do interiéru či exteriéru, jak to učinili profesionální designéři na těchto fotografiích. Autoři tohoto e-shopu si na tvorbě těchto stránek dali opravdu záležet a pro zákazníky vytvořili ideální pomůcku.

Vybírejte a objednávejte na atan.cz

Narazili jste na fotografii interiéru, který si dokážete představit jako svůj obývací pokoj či ložnici? Skvělé. Od konkrétní představy je už jen krůček k realizaci. Rozkliknete-li vámi vybraný obrázek, ihned máte před sebou všechny potřebné informace týkající se všech produktů na fotografii. Tedy název, číslo daného výrobku a samozřejmě jeho cenu. Tedy všechny informace, které potřebujete pro jeho objednání. Praktické, že?

Publikováno: 25. 09. 2018

Kategorie: Bydlení

Autor: Romana Dohnalová