Moderní umělé vánoční stromky jsou k nerozeznání od skutečných. A navíc ekologické

Když Vánoce klepou na dveře, přichází s nimi i nekonečné debaty o tom pravém vánočním stromku. Tradicionalisté nedají dopustit na vůni živého stromku, zarytí zastánci praktičnosti zase preferují pohodlí a jednoduchost umělých variant. Ale co když vám řeknu, že dnes už nemusíte dělat kompromisy? Moderní umělé vánoční stromky jsou totiž k nerozeznání od živých a navíc šetrné k životnímu prostředí!

Zapomeňte na plastové trsy s nepřirozeně zářícími větvičkami. Dnešní technologie výroby umělých stromků dosáhla neuvěřitelné sofistikovanosti. Používají se materiály jako PE (polyethylen) a PVC v kombinaci s 3D technologií, které věrně imitují strukturu a vzhled jehličí živých stromů. Dokonce i ty nejjemnější detaily, jako jsou nerovnosti kůry a jemné odstíny zelené barvy, jsou u moderních umělých stromků dokonale napodobené. Tzv. umělé vánoční stromky 3D patří k tomu nejlepšímu, co je momentálně na trhu k mání.

A to není vše! Mnoho moderních umělých stromků je osvětleno integrovanými LED žárovkami, které šetří energii a vydrží mnohem déle než běžné žárovky. Díky tomu si užijete vánoční atmosféru bez zbytečného plýtvání energií.

Ale co je nejdůležitější, pořízení umělého stromku je ohleduplnější k životnímu prostředí. Každý rok se kvůli Vánocím kácí miliony stromů, které pak končí na skládkách. Umělý strom vám vydrží mnoho let, takže se stává investicí, která se vám vrátí nejen v podobě ušetřených peněz za pořízení živého stromku každý rok, ale i v podobě čistšího ovzduší a zdravější planety.

Ať už hledáte klasický smrk, elegantní jedli nebo extravagantní borovici, v široké nabídce moderních umělých stromků si zaručeně vyberete ten pravý pro váš domov. Nebojte se jít s dobou a užijte si Vánoce bez kompromisů - s krásným, praktickým a ekologickým vánočním stromkem, který vám bude dělat radost po mnoho let.

Tipy pro výběr moderního umělého vánočního stromku:

Velikost

Zvažte prostor, který máte k dispozici pro stromeček. Nezapomeňte zohlednit i výšku stropu.

Tvar

Vyberte si tvar stromku, který se vám líbí a hodí se do vašeho interiéru.

Materiál

Umělé stromky se vyrábějí z různých materiálů, jako je PE, PVC a kombinace obou. PE stromky jsou věrnější napodobenině živých stromků, ale PVC stromky jsou obvykle levnější.

Osvětlení

Mnoho moderních umělých stromků je osvětleno integrovanými LED žárovkami. Zvažte, zda chcete strom s teplým bílým světlem nebo studeným bílým světlem.

Stojan

Vyberte si stojan, který je dostatečně pevný a stabilní pro váš strom.

S moderním umělým vánočním stromkem si dozajista užijete kouzelné Vánoce! Ten nejkrásnější zaručeně seženete na zanapo.cz.

Publikováno: 05. 07. 2024

Kategorie: Bydlení

Autor: Adéla Vránová