Pandora ke korálkům přidala klipsy

Oblíbili jste si značku šperků Pandora? Její styl je specifický, důmyslný, pro své nositele jistě i symbolický. Své klenoty si můžete vytvořit sami. Nejinak tomu je i v nové kolekci Pandora Reflexions, která přichází s výraznou změnou.

Jedinečné šperky Pandora

Korálek ke korálku, které si vybíráte sami, nebo vám je kupují blízcí. Z nich si vytvoříte náramek. Vkusný, ladící ke spoustě outfitů. Může zdobit ležérní denní oděv, společenské šaty i velkou večerní. Pandora vymyslela jedinečný koncept svých šperků. Jednak si je můžete sami vytvořit, ovšem když vám jednotlivé komponenty darují i ostatní, nosíte je neustále u sebe. Podíváte se na srdíčko a víte, že na vás myslí manžel. Spatříte korálek v podobě jahůdky a už se nemůžete dočkat dítěte, které vám ozdobu darovalo. Oblíbený koncept přenesla Pandora i do své nové kolekce Reflexions, jež se pyšní větší elegancí a puncem luxusu.

Pandora ROSE z kolekce Reflexions - i tento klip může zdobit váš náramek. | Foto: darky-prozeny.cz

Pandora Reflexions v luxusním provedení

Náramky Pandora představují jedny z nejcharakterističtějších šperků. Poznáte je od ostatních hned. Samozřejmě existují i napodobeniny, to jen svědčí o úspěšnosti trendu. Firma nyní rozšířila své portfolio, pokud se vám šperky dosud zdály příliš specifické, možná vás zaujme decentnější forma Pandora Reflexions. Vzhled nových artiklů je purističtější. Svoji čistotou připomíná luxusní šperky.

Náramek Pandora Reflexions snoubí luxus s romanticky laděným vzhledem. Zamilujete se do něj! | Foto: darky-prozeny.cz

Základní náramek představuje precizně propracovaný kovový pás s bezpečnostním řetízkem. Oproti kulaté klasice je tento placatý. Právě díky tomu na něj můžete efektně připnout klipsy v podobě různých tvarů. I ty se honosí jednoduššími liniemi, tolik evokujícími luxus. Klipsy lze připnout i na zapnutý náramek, je to snazší než s původní verzí. Decentností se vyznačuje i zbarvení. Obdobně jako významná klenotnictví, i Pandora v tomto případě použila tři typy kovů – zlatý, stříbrný a růžový. Který z nich ozdobí vaše zápěstí?

Publikováno: 27. 04. 2019

Kategorie: Móda&styl

Autor: Romana Dohnalová