Bydlení ve městě s přírodou nadosah – objevte perfektní byty v Praze

Výběr bydlení by neměl být o kompromisech. Rezidenční projekt Vilapark Klamovka nabízí perfektní byty v krásné lokalitě, která vás nadchne. Nachází se ve městě, a přitom budete mít přírodu nadosah. Bez hledání kompromisů mezi životem ve městě a bydlení v přírodě.

Ideální místo pro život

Pokud nechcete přijít o výhody města, ale přesto bydlet blízko zeleně, pak si nenechte ujít bydlení v Praze na Smíchově. Projekt Vilapark Klamovka nabízí ideální řešení pro každého, kdo chce využívat výhody města a zároveň být v blízkosti přírody. Jde o atraktivní lokalitu, kde je veškerá občanská vybavenost a spousta možností vyžití. Bydlení u bývalého zámeckého parku Klamovka nabízí bydlení jako stvořené pro páry i rodiny s dětmi.

Stylové byty

Bydlení je rozděleno do dvou sekcí. Jedna z nich nabízí výhled na město, zahrnuje především individuální velkoměstské byty s jižní orientací do veřejného parku. Druhou skupinu tvoří byty umístěny do klidné zahrady. Poskytují tak naprosté soukromí a klid s útulným venkovním prostorem. Bytové jednotky jsou navrženy ve spolupráci se zkušenými designery, vzniká tak moderní a funkční bydlení s osobitým charakterem. Pokud vás zajímá více informací, podrobnosti o projektu Vilapark Klamovka najdete na webu vilaparkklamovka.cz.

Bohatá lokalita

Z Klamovky je to do centra města opravdu kousek. Máte tak nadosah všechny výhody a skvělé spojení s dalšími částmi města. Přitom za domem budete mít kousek přírody. Bývalý zámecký park Klamovka je proslulý svou krásou. Kdykoli tak můžete vyrazit do okolí za odpočinkem, sportem, zábavou, či třeba na procházku se psem. Vilapark Klamovka nabízí perfektní zázemí pro každého. Už se nemusíte rozhodovat, zda raději bydlet ve městě, či zvolit bydlení v přírodě. Díky perfektní lokalitě bytů můžete mít nadosah oboje.

Publikováno: 28. 10. 2022 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Bydlení

Autor: Romana Dohnalová