Čas svetrů je tady. S jakými budete styloví a se kterými zároveň nezmrznete?

Po horkém létě se postupně přesouváme do chladnějšího podzimu. A podzim – to je roční období nesoucí se ve znamení svetrů a nejrůznějších mikin. V našich sbírkách by nám neměly chybět mikiny Diesel, dále pak svetry Twinset nebo kabáty Blauer. U značkových svetrů máme jistotu, že nám vydrží minimálně nadcházející sezonu.

Při výběru svetrů a mikin, které nás během chladnějších ročních období zahřejí, však musíme klást důraz na jejich design a celkový vzhled. Nechceme přece nosit kousky, které nejsou stylové a se kterými nevykouzlíme moderní outfit.

V poslední době lze říct, že se móda navrací k devadesátým létům. Proto byste měli cílit právě na tuto módu, respektive na toto období.

Volné svetry na knoflíky

Jaký konkrétní svetr byste neměli ve své sbírce postrádat? Rozhodně byste neměli zapomenout při nakupování na svetr na knoflíky, který je nadmíru stylovým kouskem. Aktuálně se nosí hlavně s úzkými džíny, aby se ženě nepřidávalo na hmotnosti. Pokud navíc bude svetr v béžovém odstínu, pak bodujete na plné čáře.

Svetry s třpytkami

Pokud sledujete aktuální módní trendy, pak víte, že se móda opět navrací k flitrům a třpytkám. Zkrátka moderní je všechno, co se třpytí - to aktuálně platí ve světě módy. Nemusíte však nosit svetr plný flitrů, vsadit můžete na svetr, který je místy posetý třpytkami. Většinou jsou takové svetry barevnějšího rázu a v neutrálních barvách je seženete jen stěží.

Třásně taky frčí

Společně se třpytkami a flitry frčí také třásně, na které opět můžete vsadit při výběru svetrů. I když si možná říkáte, že svetry s třásněmi asi neseženete, není to pravda. I takové svetry jsou k dostání, kupodivu začínají víc a víc plnit obchody s oblečením a módním doplňky.

Maxi roláky pro stoprocentní zahřátí

Co dalšího se nosí? Rozhodně to jsou maxi roláky, u kterých se nemusíte obávat toho, že byste zmrzli. Maxi roláky jsou skutečně hitem a vsadit můžete na jakýkoli barevný odstín.

Publikováno: 01. 10. 2020

Kategorie: Móda&styl

Autor: Romana Dohnalová