Lifestyle

Jak se stát nosičkou?

Určitě jste to slovo už někdy slyšeli. V poslední době se hodně mluví o matkách nosičkách. Co tohle označení obnáší? Jaké prestiži se tyto ženy těší?

Nosičky jsou ženy, které se rozhodly inspirovat u pradávných afrických kočovných kmenů, v nichž ženy matky své děti pomocí úvazů nosily na zádech. Nošení dětí má svůj původ už u prvobytně pospolné společnosti a s nejrůznějšími obměnami je praktikováno i dnes. S jediným rozdílem, že děti se dnes nosí na hrudi vpředu, aby byl co nejvíce maximalizován kontakt žena versus dítě.

Výhody nošení

Nosičkou se stává každá žena, která si oblíbí ergonomické nosítko nebo nosící šátek a dávají mu přednost před kočárkem. Jedním dechem lze říct, že takových mamin přibývá jako hub po dešti. Výhody jsou zcela zřejmé. Nošené dítě je mnohem klidnější než dítě vožené. S nosítkem či šátkem se maminka všude pohodlně vejde, neřeší problémy v MHD, metru, na eskalátorech ani v obchodě.

Největší devízou maminek, milujících nosítka pro děti, jsou volné ruce a svoboda pohybu. Žena není vydána napospas svému okolí a nemusí se doprošovat o pomoc, kdykoliv se objeví schody, dveře nebo není místo bezbariérové.

Sebevědomí jim nechybí

Maminky nosičky jsou sebevědomé dámy, které se nebojí svou vizi o prospěšnosti nošení šířit dál. Nejlepší osvěta je osobní reklama a spokojenost, která z dam se šátky přímo čiší. Reálné srazy nosiček nejsou ničím neobvyklým. Nosičky se navíc organizují i na sociálních sítích, kde spolu živě komunikují, předávají si zkušenosti a rady.

Nenuceným způsobem si tak vytvářejí své vlastní public relations a získávají na svou stranu stále více příznivkyň. Aneb, kdo jednou zkusí, už nechce jinak.

Do nosítka je vhodné děti oblékat do funkčního oblečení. Navštivte e-shop https://www.zkusmerino.cz/ pro velký výběr dětského oblečení z merino vlny.

ZkusNositko.cz

K Hádku 1576/12

Praha-Dubeč

107 00

Tel: 777 534 728

Email: info@zkusnositko.cz

https://www.zkusnositko.cz/

Dopřejte si relax. Kde hledat ubytování?

Toužíte po odpočinku, relaxaci a klidu od všedních pracovních dní? Dopřejte si dovolenou na samotě, u lesa nebo v příjemném prostředí u vody. Stránka chaty k pronájmu Vám nabízí výborné možnosti ubytování a v neposlední řadě i zajímavé tipy na výlety. Klikněte například na podstránku ubytování Lednice a rezervujte si pobyt přímo u majitele. Je tak mnoho krásných míst v našem rodném Česku, stačí si jen vybrat co Vám nejvíce vyhovuje.